Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl kevés idő fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl kevés idő fog jutni egymásra? Van így értelme?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve vagyok együtt a barátommal, már együtt is lakunk kb fél éve a nagymamájánál, szóval nem kell albérletet fizetni legalább.

Felvették levelezőn egyetemre, amit el is kezd majd szeptembertől.

Most van egy munkahelye ahol elég jól fizetnek, de van éjszakai,délutáni,reggeli és köztes műszak is, ami elég nehezen lesz összeegyeztethető az egyetemmel is.

Egyetemre pénteken és szombaton kéne bejárnia plusz még ugye a tanulást bele se számítottam, amivel nincs is gond, csak így semmi idő nem jut a kapcsolatunkra.

Mondtam neki, hogy keressen új munkát szerintem, ami részmunkaidős. De nem akart, pedig nem is kell semmire úgy a pénz, apukájától is kap az egyetemre és mi is közös kasszán élünk, szóval nekem lenne rendes keresetem.

Egyik összeveszésünk alkalmával mondta, hogy ne akarjam, hogy ott hagyja a munkáját,mert szereti. Előtte mondjuk azt mondta pár napja, hogy nem szereti.

Szóval nem értem, hogy tudna működni ez tovább egy 4 műszakos munka mellett, ahol hétvégén is van hogy dolgozni kell és az egyetem mellett.

Az egyetemet én is támogatom, nem is akarnám, hogy ne menjen de a munka terén meg úgyis találna egyetem után egy másik jól fizetőt.

Plusz még ugye a házimunkát is végezni kell meg főzni bevásárolni.

Lehet, még így ennyire ő sem gondolt bele, vagy nem tudom miért ragaszkodik ennyire a munkájához, amit nem is szeret.



2019. aug. 29. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert van, akinek fontos, hogy megdolgozzon a pénzéért, hogy ne érezze magát kvázi eltartottnak és mert nem olyna könnyű mindenki számára csak úgy munkahelyet váltani. Az hogy azt mondta nem szereti semmit nem jelent. Én is mondtam már ezt, mikor nagyon ki voltam épp egy feladat miatt bukva, de összességében azért ha jobban végiggondolom nincs olyan nagy probléma a helyemmel és néha még szeretem is. Ez az egyik. A másik egy picit közhelyes, de: amit szeretsz arra van időd. Ha elég komoly a kapcsolatotok ahhoz, hogy te beleszólj, ő hol és hogyan dolgozik, akkor valószínűleg ahhoz is elég komoly, hogy megoldjátok az együttlét kérdéséd, pláne hogy nem fog élete végéig tanulni jobb esetben, tehát ez is egy átmeneti időszak.


Azt kell megértened, hogy egy elég nagy dolgot kérsz tőle, azért mert elbizonytalanodtál valami miatt, amit még csak meg se próbáltatok.


Ja és lehet nem szeretne a nagymamájával lakni.

2019. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se kérd meg, hogy mondjon fel, mert ez a pénz félrerakható, lesz megtakarításotok a saját ingatlanotokra/kocsitokra a jövőben. Meg ezzel is alapozza a nyugdíját.

Én is tanultam levelezőn teljes állás mellett úgy, hogy nekem Pécsre kellett Pestről leutaznom tanulni... Gondolhatod.

Párom is dolgozott, ez ment 2 évig. Kis kreativitással megoldható.

2019. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pár hónapja dolgozik még csak itt, és nem egyszer mondta,hogy nem szereti. Volt, hogy beszélgettünk erről, hogy mi lenne a jó és nagyon

bizonytalan volt akkor is.

Én csak azt mondom, hogy valamilyen szinten én is az élete része

vagyok és eddig bármi volt mindig támogattam, de ha egy részmunkaidős

állásban dolgozik heti 3 napot mondjuk abból is simán meg tud élni

és egyetemre, tanulásra és egyéb dolgokra is lesz ideje. Nem csak

az egyetem és a munka körül fog forogni az élete.


Egyébként szeret a nagymamájával lakni.

2019. aug. 29. 14:26
 4/6 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

Értem mit írsz, de szerinted egy teljes munkaidős 4 műszakos állás mellett lenne ereje tanulni még?

Éjszakázás 12 órákat alszik.

Mindegy, úgyis nemsokára kezdődik, szóval majd elválik mi lesz, meg hogy bírja.

2019. aug. 29. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát Kérdező, valóban csak 8 órásom volt, de versenyszerűen sportoltam akkor, ami heti 6x2-3 órát még elvitt a hetemből. Szóval tudom milyen. Meg írni kellett a szakdogát, na akkor volt igazán szűkös.
2019. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát majd kiderül akkor, kipróbáljuk mennyire fogja bírni.

Köszönöm a válaszokat! :)

2019. aug. 29. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!