Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem ír nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem ír nekem?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa mostanában a párom soha nem keres. Tudom hogy dolgozik de ha szünete van akkor sem ír pedig korábban sokat beszéltünk plusz ha én nem írok neki ő nem keres.

2019. aug. 29. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet, hogy neki is elege lett abból, hogy állandóan csak ő ír?

Amúgy ha nagyon elbillent az érdeklődés egy irányba, akkor a helyedben hanyagolnám egy ideig, hátha észbe kap.

2019. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ne irjál te se.

Ha még akar valamit tőled,keresni fog.

2019. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmúlt a kezdeti lelkesedés.
2019. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy miért nem keres. Másképp úgyse tudod meg a választ.
2019. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs igénye. Kerdezd meg mi lett vele, hogy már nem ér rá! Vagy nincs kedve...


Nekem férjem olyan, hogy hívom oszt nem veszi fel. Mire visszahívna már mindegy... Aztán kimagyarázza magát mindig, hogy miért nem tudtunk beszélni. De felidegesít ezzel.

2019. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!