Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem nagyon kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem nagyon kezdeményez programokat. Hogyan mondjam el ezt neki bántás nélkül?

Figyelt kérdés

Huszonéves pár vagyunk, 10 hónapja együtt. Neki én az első kapcsolata vagyok.

Szeretem, mindenben tökéletes csak kicsit hiányzik az, hogy kitaláljon programokat, meglepjen egy egy randival.

Szeret velem lenni, napi szinten akar látni akkor is ha fáradt, kimerült, én is szeretek vele lenni de mikor van szabadidőnk akkor se tervez nagyon. Ha én kitalálok valamit nagyon örül és benne van, de jól esne ez visszafele is, nem én akarom őt "randira vinni".

Hogyan mondjam el ezt neki, hogy ne bántsam meg? Egyáltalán elmondjam vagy vannak férfiak akik annyira nem kreatívak?


2019. aug. 29. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Így. Nincs ebben semmi bántó. Alapvető kommunikáció ami kell a kapcsolathoz, hogy normálisan elmondod mi a baj. Ha ilyenen megsértődik, akkor az egy jel amin el kell gondolkodni...
2019. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez ekkora problémát okoz akkor ott elég nagy bajok lehetnek a kommunikációval. Annyira természetes dolog ez, tök alap, hogy ilyesmit félelem nélkül megmondunk a párunknak. Hogyha meg besértődik az ilyeneken vagy olyan mintha a falnak beszélnél akkor nem a megfelelő emberrel vagy.
2019. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeretlek, mindenben tökéletes vagy csak kicsit hiányzik az, hogy kitalálj programokat, meglepj egy egy randival.
2019. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!