Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért fogadják rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért fogadják rosszul a párjuk visszautasítását?

Figyelt kérdés

Ha meg van beszélve, hogy aznap este szex lesz, és feljön hozzám kiöltözve, de ezt mondom:


"Ne haragudj, de miközben vártalak, elkezdtem olvasni Richard Dawkins: Az önző gén című könyvét. Nagyon érdekes, tudományos könyv, teljesen belemerültem. Ne haragudj, de ma este inkább olvasnék. Majd holnap felmegyek hozzád, és viszek egy pizzát"


A nő ahelyett, hogy meegértené, durcizni fog. Ha nem ott nyilvánvalóan, látszik rajta, az arcán. Sőt szinte biztos, hogy holnap nem fog ráérni.


Miért ilyen képmutatóak a nők? Miért nem büszkék arra, hogy végre beakadt egy pasi, aki nem szexmániás, hanem érdekli más is, és nem nőzni megy, hanem művelődik. Nem bunkóság ez?


Vélemény?


2019. aug. 29. 19:27
1 2
 1/15 Sunshinedoll ***** válasza:
98%

Az összes tudományból kibukott, de a hírnevén kapitalizáló vágyó Isten-komplexusos tudós közül pont Richard Dawkinssal akarsz felvágni?

Meh, nem vagy túl izgi te se.

2019. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Ha már megbeszéltél valakivel egy randit, a másik készült rá, odament, akkor nagy taplóság azt mondani, hogy bocs, de nincs kedvem veled foglalkozni (és itt most nem a szex a lényeg.)

Nem sokáig lesz így barátnőd, ha ilyen ösztönlény vagy, hogy semmit nem ér szavad, mert a pillanatnyi kedved erősebb.

2019. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Richard Dawkins lejárt. Olvass inkább Emily Anthes-t. Azt biztos megértené, ő is nő.
2019. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Na, egy újabb incel álmodozása arról, hogy egyszer lesz nője és ő utasít vissza valakit és nem fordítva :D

Mondjuk legalább vicces kamukérdés, itt már az is teljesítmény.

2019. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem prostituált, aki csak a munkáját végzi azzal, hogy felmegy hozzád dugni és kifejezett öröm neki, hogy mégsem kell neki, mert a háta közepére sem kíván téged. Persze feleslegesen magyarázom, egyértelmű, hogy te is érted, csak a környezetedben vagy abszolút nincs senki, vagy csak nincs olyan ember, aki az elvárásaidnak megfelelően reagáljon arra, hogy te olyan okos és felvilágosult kisfiú vagy, hogy Dawkinst olvasol.
2019. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy ilyen rosszindulatúak vagytok.


Írhattam volna: J.K. Rowling: Bogar Bárd meséit is címnek. Nem ez a lényeg.


Richard Dawkins pedig a példaképem. Imádom a könyveit, és a filmjeit, a személyisége is példamutató.


De most nem róla van szó.


Hanem a nők türelmetlenségéről, uralkodni vágyásáról, amiért nem képesek megérteni, hogy egy pasinak is változhat a hangulata. Bezzeg nekem el kell néznem, hogy a mensije miatt egyik nap ordít, mint a sakál, másik nap meg kedves, bújós.


:D

2019. aug. 29. 19:45
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennek is lenne pozitív oldala.

A nő legalább keresne egy olyan férfit, aki ki tudja elégíteni.

2019. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Még a végén az is kiderül, hogy a Fight Club a kedvenc filmed.
2019. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
35 feletti nőként a véleményem az, hogy ezt egyszer csinálnád meg velem és elküldenélek a p...ba és rád csapnám az ajtót. Többet nem kellene rólam hallanod a te szerencsédre. Ja, bocs épp menstruálok...😂🤣
2019. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Incel?


Na álljunk meg egy percre.


Szóval azért lennék incel, mert merek nemet mondani, (ha kissé bunkó is vagyok) és nem nyalom fényesre a nők szaros seggét?


LOL!


Jó tudni, hogy azért, hogy azért, hogy valami ne tekintsen incelnek ez a kritérium. :D Hogy is mondjátok ti erre? A "normális pasi" (aki valójában seggnyaló).


Szerintem ezek az igazi incelek. Ismertem egy pasit, akivel a felesége már nem is dugott, csalta orrba-szájba, de ő mégis kinyalta a seggét.


Na jólvan gyerekek, nekem ennyi elég volt a GYIK-es csürhéből. Incelezzetek még egy sort itt. De én most tényleg előveszem Dawkins-t és olvasom.


Jó ugatást! Szevasztok!

2019. aug. 29. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!