Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a férjem? Meglepetésk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a férjem? Meglepetésként vett egy 70-es évekből való japán sportkocsit.

Figyelt kérdés

Munkája miatt sokat utazik, és gyakran jár külföldön is, ezúttal azt monda, hogy nagy meglepetéssel készül, erre az fogad, hogy vett egy közel 50 éves japán autót, több, mint 3 millió forintért.

Ráadásul még alkatrészt sem lehet itthon kapni, pedig cserélni és pótolni akar néhányat, plusz a fenntartása a másik két autó mellé szintén nem olcsó.

A hab a tortán pedig az, hogy az én autómat akarja kiraknki a garázsból, mert ott csak két autó fér el.


Egyébként azt is érdemes tudni, hogy a mi autóink sem a legújabbak, abból a pénzből lecserélhettük volna az egyiket legalább jobbra.


Annyi, hogy nem a közös pénzből vette el az árát, hanem a sajátjából.


2019. aug. 29. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Kapuzárási pánik?

Azt megmondanám, hogy a saját kocsiját tegye ki a garázsból.

Minden mást pedig saját zsebből fizet hozzá.

2019. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit vett ?
2019. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 Feltehetően közre játszik az is, 48 éves, nemrég stílust váltott ruhák terén, és el kezdett újra sportolni. Ugyanakkor már régóta vágyott hasonló kocsira, régebben volt is neki hasonló, de eladta.


Én dühös vagyok, leginkább mert nem szólt róla.


Egyébként azért az én kocsim rakná ki, mert az övé drágább, és eleve jobb állapotban van.

2019. aug. 29. 20:38
 4/13 A kérdező kommentje:
Valamilyen Datsun, 72-es évjárat, kicsit olyan, mint egy Porsche.
2019. aug. 29. 20:39
 5/13 anonim ***** válasza:

240z


Végülis ha vigyáz rá akkor megy felfelé az ára.


Nem biztos hogy abnormális mert sokan szeretik elég jó hírneve van. De nem napi jarkalasra való

2019. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az jó autó,olyan megjelenése van hogy aki tudja milyen autó annak leesik az álla.Lehet hogy a férjednek van igaza,lehet én is így teszek,csak én inkább Evo-t veszek.
2019. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

A férjed egy isten!


A példaképem!

2019. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Wow , becsüld meg mert jó ízlése van!


Egyébként meg miért zavar? Nem értem.

Neked van saját autód, ezt meg a saját spórolt pénzéből vette. Nem értem mi a gond.

Kint fog állni az autód? Az enyém folyamatosan kint áll. Semmi baja nem lesz.

2019. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ebben én csak annyi kivetnivalót találok, hogy a te autódat ki akarja rakni a garázsból. Akkor rakja ki az ő másik kocsiját helyette. De én úgy vagyok vele, hogyha külön kassza van, akkor a megmaradt pénzzel tényleg mindenki csináljon azt, amit szeretne, ha megspórolta azt a milliós összeget, akkor nem várom el tőle, hogy nekem jótékonykodjon belőle. Max. akkor lenne fura, ha épp szétesne alattad az autó, de amíg megy és működik, minek lecserélni.
2019. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha külön kassza van miért kéne neki lecserélni az asszony autóját ?
2019. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!