Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem mondta még, hogy szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondta még, hogy szeret, akkor nem is szerelmes?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk kb 1,5 hónapja és egyszer sem mondta,hogy szerlmes vagy szeretne. Amúgy kedves velem,figyelmes,mondogat kedves dolgokat,de ennyi..Engem iszonyatosan zavar,hogy nem mondja...addig én nem is tudok rá úgy tekinteni,mint egy komoly akaárkire...pluszban ő már bemutatott jó pár rokonnak,barátnak. Tervezi hogy elvisz még több rokonhoz és baráthoz....e is zavar,nem szerlmes ,de már mindenkivel legyek jóban,ismerkedjek velük stb...

Én vagyok a női fél és nem akarom megkérdezni,hogy figyi te nem is vagy szerelmes? nem akarom kierőszakolni belőle...viszont így nekem nagyon nem oké a helyzet...meg amúgy is nem tudom velem egyáltalán nem is beszélget elmélyülten,barátai dolgairól sem mond nekem semmit. Nem is értem lassan ,hogy mi van.

Tanácsok?


2019. aug. 30. 11:23
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
38%
Hát nem nyílvánvaló?! Jesszus...-.-"
2019. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
67%
Lehet olyan mint én, aki iránt érzésem van, annak nem mondom. Akivel csak leakarok feküdni, mindent mondok amit hallani szeretne.
2019. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
1...nem nem az...elárulnád kérlek? nem volt hasznos a írásod,mert igen nekem nem egyértelmű...mi is?????
2019. aug. 30. 11:27
 4/45 anonim ***** válasza:
9%
De nost miért pontozol le könyörgöm?? :"D
2019. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
55%

A férjem 10 év alatt sosem mondta. :) (Én sem neki.)

Mégis, a mai napig a csillagokat lehozza nekem az égről. ❤️

2019. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
59%
Volt pasim,aki 10 percenként mondta hogy szeret. ( nem vicc!) aztán csak kiderült, hogy egy gy.ökér.....
2019. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
24%
#6 és ebbe mi a jó?? :O
2019. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
25%
Bocsi #5 re gondoltam! :P
2019. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

5, akkor gondolom neked erre nincs igényed :)

de nem beszéltetek már erről?hogy egyikőtöknek sem kell mondani,mert tudja?

Nekem a szeretetnyelvem a szavak :D ha nincsenek szavak teljes katasztrófa,rosszul érzem magam ,bizonytalan vagyok stb. Nekem mindennél jobban kell a szavak által a megerősítés,komolyan mondom még a hűségnél is jobban vágyom rá.

2019. aug. 30. 11:35
 10/45 anonim ***** válasza:
45%
#7. Mindenáron mrg akart d.gni,azért csinálta/ mondta. Mikor nem m álltam kötélnek, dobott is.
2019. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!