Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legnagyobb hibái a párodnak amit nehezen fogadtál el?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
A problémákról nem kommunikál. Az élet majd megoldja,alapon.Hiába járom körbe,kérdezem,nem beszél,bezárkózik. És hiába,hogy tudja,ez nem jó,akkor sem.
2019. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Rendetlen. Ő úgy van vele, hogy “nem baj az, ha látszik a házban, h laknak benne”, meg “a ház van értünk és nem fordítva”, szóval a kanapéra/ágyneműtartóra dobált ruhái az ő szemét nem zavarják. Merhogy - szerinte - ez nem kupi, fél perc alatt rendezhető, ha kell... de akk miért nem rendezi...? Tény, emellett tisztaságot tart/tartunk, de szerinte ennyi belefér. Azt nem mondom, h elfogadtam, de kompromisszumként azt sikerült megvalósítani, h összehajtva teszi le a ruháit random helyekre. Érdekesség, hogy őt meg az én tisztasághoz való hozzáállásom zavarja; pl. kitakarítom a fürdőt csillivillire, erre körbemutogatja, h a mosdó pereme, meg a WC-pucoló tartálya, vagy csak maga a WC-tartály poros maradt... amiket alapesetben én észre sem veszek, de mivel ő javult a kérésemre trehányság terén, én is próbálok javulni a tisztaság terén - csak én sokszor egyszerűen nem látom, h mit kéne még csinálni...

29/F

2019. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Maximalista és kritikus. 35/N
2019. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk az a helyzet, hogy amit én az ő 'hibájának' láttam(bár a hiba erős szó erre) az valójában a saját tulajdonságomnak tartott egy tükröt. Ő nagyon laza, nem akad fennt kis dolgokon majd lesz valami mindent megoldunk típus. Én pedig fejjel a falnak. Mindennek úgy és akkor kell történnie, szépen ez elrendezve időben és nincs hiba. Viszont ha már egy porszem beleavatkozik valami nem jön össze akkor borul a terv és pánik. Nagyon sokáig azt éreztem, hogy trehány nem érdeklik a dolgok majd minden alakul,nem minden rajtunk múlik ezek kifogások arra hogy egyszerűen csak nem akar tenni dolgokért. Sok összezördülésünk volt sokat tanultam én is ő is mert muszáj volt ahhoz hogy mi úgy tudjunk működni egy egyébként teljesen boldog kapcsolatban ahogy azt kell. Ennek tökéletes példája volt a meglepetés utazás amit én szerveztem, repjegy szállás minden megvan tökéletes terv melyik vonattal kell menni, hol van a szállás mikor kell odaérni stb. Aztán kaptam az e-mailt már a pályaudvaron hogy törölték a foglalásunkat este 9-kor egy vadidegen országban csomagokkal egy koszos pályaudvar közepén. Amég én majdnem agyvérzést kaptam és már vadul küldözgettem az e-maileket telefonálgattam, hogy ezt nem tehetik és ennek következményei lesznek addig ő szép csendben már talált is egy másik szállást. Én spontánabb lettem, nem dől össze a világ ha nem indulunk el 7.00-kor nem kell mindent centire meghatározni ő pedig tanult egy kis szervezést tőlem :)
2019. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem vigyáz magára túlságosan... szerszámokkal, gépekkel dolgozik, minden nap új karcolással, lila folttal vagy hasonlóval ér haza. Az évek alatt háromszor jártunk már a sürgősségin is emiatt. És a legrosszabb, hogy nem is veszi komolyan, mert hogy "ugyan már, az csak egy karcolás", vagy "csak egy véraláfutás"... a hajam égnek áll tőle néha. :/
2019. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Olyan dolgokért bszogat, amiket amúgy ő se tart be. Én ettől falramászok, mert olyan vagyok, hogy csak azt várom el a másiktól, amit én is adok. Neki viszont 1-2 dologgal kapcsolatban megvan a kis elképzelése, hogy ennek így és így kéne lennie, ha nem úgy csinálom, akkor hallgatok érte. Emellett viszont ő se úgy csinálja. Persze elismeri ilyenkor hogy mindketten ugyanolyan rosszul csináljuk, de nem értem hogy akkor miért áll nekem. Majd ha ő tudja tartani, felróhatja.


Nagyon egyszerű példánál maradva én időnként iszok energiaitalt. Beszól érte, hogy egészségtelen, ne igyam, vegyek inkább gyümölcsöt. Aztán megveszem, és ő is kér belőle. Másik példa. Előfordul, hogy mondjuk eltervezem hogy holnap korán kelek, csinálok xy dolgot. Máshogy alakul, ellustálkodom, és tökre kiakad rajta, hogy már megint nem tartom, stbstb. Miközben ha őt kérdezem hogy na, hogy telt a délelőttje, sokszor csak annyi választ kapok, hogy nem csinált semmi értelmeset. Nekem ettől herótom van.

2019. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lassú és nyugodt hozzám képest. Ha valamit el akar magyarázni nagyon lassan mondja, ettől a falra tudnék mászni. Ha csinál valamit, felvesz egy nyugis tempót, de nem áll meg, amíg nem végez. Én meg olyan vagyok, hogy elkezdem gőzerővel az adott munkát, csak arra figyelek, viszont többször megállok.

Az évek alatt azért alakultunk egy kicsit mindketten, én türelmesebb, higgadtabb lettem, ő meg pörgősebb, hangosabb.

2019. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
naiv, külsõleg befolyásolható,nem beszéli meg velem a problémáit,mással viszont igen.Keresi hogyan idegesitsen,mivel tud sértegetni,megbántani.Viszont õ a saját szemében egy ártatlan bárány minden hibáit rám sózza,mindennek én vagyok az oka.Nem tanul a hibáiból,okoskodó stb.
2019. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hm nem is tudom, hamar felkapja valamin a vizet, én nyugodtabb vagyok. Néha hangos és sokat beszél elő akarja adni magát másoknak, én inkább halk vagyok, nem beszélek sokat, csak ha kedvem van persze.De ő sem ha idegenekről van szó.Ismerősökkel más a helyzet. Néha nem látja be a hibáit, felidegesíti magát szépen higgadtan megbeszéljük és akkor bocsánatot kér. A legnagyobb probléma koraimagömlés de már próbáljuk megoldani. Komoly probléma úgy nincs.
2019. aug. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én férjemnek a legnagyobb hibája a két gyereke az előző házasságából. Jó, ezt tudtam is, amikor hozzá mentem (özvegy volt amúgy). Mondjuk azzal nem számoltam, hogy még harminc éves koruk felett is rá lesznek gyógyulva:( A közös 23 évesünk önállóbb és életképesebb.
2019. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!