Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek a pasim előtt WC-re...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek a pasim előtt WC-re menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez egy tok komoly kérdés még mielőtt...

Szóval amikor nála vagyok és pisilni kell, akkor egyszerűen nem merek elmenni, mert nem szeretném ha hallana. Általában meg amikor már nagyon kell és elmegyek egyszerűen nem tudok, pedig kb azt érzem, h már nagyon nagyon kéne, de nem megy.

Mit tegyek?

Kezd ez egyre kellemetlenebb lenni. Főleg akkor rossz, amikor megvan.

Mások is van ilyen problémája?


2019. aug. 31. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Miért honnan nyílik ott a wc? Csak nem hallgatózik az ajtó előtt. De ha pont az ajtó előtt van a fotel ahol ül, az kellemetlen.
2019. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem a párom előtt, hanem a párom szülei előtt van ugyan ez, főleg, hogy a "konyhában" van a wc. Ráadásul vele szembe a szülei szobája. Tudom gyerekes, de ilyenkor befogom a fülem, becsukom a szemem és próbálok mindent kizárni és csak a pisilésre koncentrálni. Szokott sikerülni, de néha eléggé nehezen
2019. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
😅😅😅😅
2019. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Régen nálam is volt ilyen. Idővel jobb lesz, nyugi. Jobban el tudod majd fogadni hogy ez természetes.
2019. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Akkor hugyozz be. Erre mégis mi az úr istent lehet írni?!
2019. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Még a permetezős fosást recsegéssel fűszerezve megértem, hogy szégyelli valaki egy friss kapcsolatban. De a pisilést...? Nem irigyellek titeket, biztos valami gyerekkori trauma veri bele az emberbe ezeket az irracionális gátlásokat.


Pszichológus lehet tudna segíteni, hiszen fizikai gátlás is van, ha akkor sem megy, ha nagyon kell.

2019. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Vidd magaddal a telefonod, kapcsolj zenét. A párom is ilyen volt eleinte, zavarta, hogy hallhatom, hiába mondtam neki, hogy ez természetes, nincs mit.

Szóval zene szólt kint vagy bent, hogy ne hallatszódjon. Később ez szépen lassan kikopott.

2019. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát... ez bizony orvosi kérdés.

Beszélj pszichológussal, de gyorsan.

Zenét vihetsz, de csak fülhallgatóval.

Mindenesetre a pisilés zajánál sokkal zavaróbb, ha tilinkó vagy rockzene szól a wc-ről, ezerrel.

Ugyanis akkor mindenki tudja, hogy az illető terhelt.


Ja: amúgy másnak is van ilyen problémája.

De nem hiszem, hogy ettől most boldogabb lennél.

2019. szept. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!