Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban az egyik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban az egyik fél miért húzza le a másikat?

Figyelt kérdés

Olvastam sok hozzászólásban és kérdésben is, hogy vannak olyan kapcsolatok, ahol az egyik fél egy idő után negatívan mószerolja párját.


Pl.: "te azt nem tudod megcsinálni", "Kevés vagy hozzá", "Csúnya vagy", "Miért veszed fel azt a ruhát", "Úgysem kapsz munkát, mert nem vagy jó semmire se"....stb.

Aztán ott van amásik is: "Minek töltesz fel képet, biztos már mást keresel", "Úgysem tetszel neki, nem is tudja ki vagy",

"csak szexre kellesz", ...stb.


Ez miért alakulhat ki?



2019. aug. 31. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert igaza van
2019. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ilyen egy kapcsolat. Hajrá! :)
2019. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Volt egy barátnőm, aki szintén ezt mondta, hogy "lehúzom őt".

Még csak mutatóban se mondtam neki ilyeneket, eszembe nem jutott volna.

Amiért megfogalmazódhatott benne, mert nem dicsértem őt a nap 24 órájában.

Ebből az jött le neki, hogy rossz véleménnyel vagyok róla.

Mondjuk tényleg nem volt szinte semmi, amiért dicsérni lehetett volna, ilyenkor jobb, ha az ember nem mond semmit.

2019. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ, hogy egy domináns vs. full önbizalomhiányos, vagy csak egy szimpla önbizalomhiányos találkozik. Mert az elsőnél valóban lehúzza, de a másodiknál egy idő után tanul a másik fél is a dominástól.
2019. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Ezek tipikusan a bántalmazó kapcsolat jellemzői.

Leginkább az lehet az ok, hogy az egyik fèlnek nem jó az önèrtèkelèse, ès a másikat próbálja elhúzni a maga szintjère.

2019. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ide tartozik,de a nevelőszülőm is ilyen. Saját maga hibáit, sérelmeit vetiti ki. Agressziót .Szerintem csak azért mert nem úgy van ahogy ő elképzelte és ezért semmi sem jó neki kritizál, megutál, gyűlöl.
2019. szept. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!