Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is szoktatok ilyenek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktatok ilyenek miatt bosszankodni?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy nagyon csinos és gyönyörű lány, akiért odáig vagyok. A gond az, hogy más is. Bárhova megyünk megbàmulják, élőben ugyan nem szoktak, ha ott vagyok, de neten mindig próbálkoznának nála.

Megbízok benne maximálisan, (van is rá okom) de zavar, hogy tőlem jóképűbb, izmosabb pasik is vannak köztük, és ők ugyanúgy engem is végig mérnek, nem csak őt.

Tényleg szeret engem, de ez akkor is idegesítő.

Mások is vannak hasonló helyzetben?



2019. aug. 31. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Akkor válassz kevésbé bosszantó nőt! :)
2019. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

https://www.youtube.com/watch?v=x3hG6oseIqE


Kb ilyen asszonyt kell szerezni, de akkor meg másért lesz fejfájás.

De lényegesen megnyugtatóbb valóban, átérzem a helyzeted, volt ilyen.

2019. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig nincs gond, amig a nő ténylegesen szereti a férfit, és ragaszkodik hozzá. Ha önértékelési zavarai vannak, vagy kitalálja hogy élni akar, akkor van a gond.
2019. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Te megbámulsz ugyanígy más nőket, de a tiéd ne bámulja senki. Aha.

Zárd be a szobába. Vagy keress csúnyábbat.



De a lényeg nem annak kéne lenni, hogy téged szeret. És ez a fontos.


Egyébként manapság ha kiraksz egy doboz kockacukrot azt is megbámulják egyesek.

2019. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen énis így éreztem. Aztán belekezdtem a powerliftingbe, megizmosodtam, jól érzem magam a bőrömben és nem tudok féltékeny lenni ilyesmikre. Ennyire egyszerű. Ha valami zavar dolgozz rajta (egészséges kereteken belül)
2019. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csal meg, veled van,úgyhogy ne foglalkozz másokkal.


Inkább legyél rá büszke, hogy milyen szép, meg bájos barátnőd van, hogy neked jutott ő, egy ilyen csodálatos teremtés, hogy ez még másoknak is feltőnik, hogy milyen egy szép , csodálatos, tündéri egy jelenség.


Szal inkább örülj neki, hogy a "tied".:) (Azért raktam idézőjelbe , mert nyilván nem birtokolunk senkit.:))


Szal örülj neki, hogy veled van, legyél büszke, hogy milyen csinos asszonykád van. :)

2019. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha szeret a másik, akkor jóval mélyebb okok miatt van mellettem, mint a kinézetem. Mindenkinél van szebb, és jobb, így felesleges ezen görcsölni. Csak megmérgezed a kapcsolatot.
2019. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Súlyos önbizalomhiányban szenvedsz.

Miért nem örülsz inkább annak, hogy csinos a párod és nem b.romságokon agyalnál fölöslegesen?


De akkor válassz egy elhízott nőt, és nem lesz ilyen problémád. De tudom, ő neked nem kell.

2019. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!