Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várják el a pasik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annamari24 kérdése:

Miért várják el a pasik, hogy hétvégén is otthon maradj, és főzzél, mossál?

Figyelt kérdés
Ha kérdezem, hogy el megyünk e ide vagy oda mindig az a válasz, hogy nem neki nincs kedve. De ha magamnak szervek programot, persze ő nem akar jönni, én meg megyek akkor húzza a száját. Ha ő be van gyöpösödve az nem azt jelenti, hogy nekem is otthon kellene maradnom. De mielőtt el indulok oda teszem az asztalra a friss ételt.

2019. aug. 31. 13:30
 1/9 Kathryn_Croft válasza:
77%
Ha elvárja, akkor (tisztesség ne essék szólván) a pasi egy gyökér. Te is ember vagy, nem egy robot. Menj, szórakozz!
2019. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
A pasik elvárhatják..a férfiak nem. Válassz igazi férfit, aki mellett élvezni is lehet az életet
2019. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ezt választottad.
2019. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Hát ne tedd oda. Inkább örülj, hogy nem féltékeny izé, úgy van vele, menj, ha akarsz.

Vannak otthonülő típusú emberek, ha eddig is olyan volt, miért csodálkozol? Ha meg nem, miért nem érdekel, hogy miért lett ilyen?

2019. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 alletta ***** válasza:
57%

nem egy hónapos kapcsolatról írok, de neveltetés kérdése az egész. mármint, hogy a kapcsolat elején miket beszéltetek meg. kinek mi lesz a feladata, szabadidő eltöltése stb.

nem kell feltétlen otthon punyadni, de néha egy kis kuckózás is jól esik.

hétvégére lehet esetleg előre főzni, rendelni.

2019. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
És mi a csöcsért kell általánosítani?
2019. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
20%
Mert van olyan nő aki megteszi.
2019. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el. A TE pasid várja el akit TE választottál és akinek TE hagyod hogy ezt csinálja veled.
2019. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell általánosítani, nem minden pasi ilyen. De te hagyod, hogy így viselkedjen veled. Amúgy meg nem èrtem, mièrt is kène letenni elè a friss ètelt mielőtt elmèsz? Ő is otthon van, van 2 keze, tud olvasni(receptet), szóval meg tud ő is főzni. Nem kell mèg adni is alá a lovat, hogy nőkènt ezek a te feladataid.
2019. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!