Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm arra kér, hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm arra kér, hagyjam ott a munkahelyemet. Ti mit csinálnátok, elgondolkodnátok, hogy váltsatok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel négy hónapja vagyunk együtt! Most arra kér hagyjam ott a munkahelyemet, mert az exem is ott dolgozik, és ő ezt nem tudja tovább elviselni!

Nem tudom, mit csináljak, lassan kilenc éve vagyok ennél a cégnél, jó helyem van, jó fizetéssel.

Ezért nem szeretnék én most váltani! Tudom nem minden a pénz, de már szóba került a gyerek téma is...

Miért nem a jövőbe tekint, hogy a jövőnket alapozzuk egy jó fizetéssel, miért a múlton rágódik? Persze megértem, hogy rossz neki, hogy együtt dolgozom az exemmel, de az már a múlt...én már vele tervezek.


Az exxel semmi kontakt nincs, csak egy részlegen vagyunk!


2019. szept. 1. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiröhögném és elgondolkodnék azon, hogy mennyire gyerekes embert választottam társnak.

És ne, ne gondolkozzatok inkább a családalapításon.

2019. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Aki ennyire betegesen féltékeny azzal semmilyen jövőt ne tervezz. Ha elmész más munkahelyre ott meg az lesz a baja, hogy az adminisztrátor csajnak nagy melle van és ne dolgozz vele...
2019. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem hagynam ott.


L

2019. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám ott a munkahelyem.

Ha nem bizik meg benned,bárhol dolgozhatsz,féltékenykedni fog.

2019. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap után szóba került a gyerek téma? Helyedben inkább ezen aggódnék. Annyi idő alatt meg se lehet ismerni a másikat normálisan, megjátszhatja magát, bármi...
2019. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1-essel egyet értek!


Egyenlőre felejtsd el ezzel a nővel a gyereket...ő maga is az

2019. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapja vagy vele, de már szervezi át a melóhelyed és gyerek téma. Hát, nem a munka miatt gondolkodnék el.
2019. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

LOL.

Nem.

2019. szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ott
2019. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Es ha rajossz, hogy kattant se baratno, munka, se penz. En max akkor mennek el a helyedben ha tudnek egy jobb lehetosegrol vagy cegen belul athelyeznek mahova hogy ne egy epzletbe kelljen bejarni. Valahil a not is meg lehet erteni, de a mai vilagban munkahellyel "jasztani" komolytalan dolog. Ha jo a csapat es huseges vagy hozza semmikeppen ne mondj fel. Kell, hogy bozzon benned.
2019. okt. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!