Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apakomplexus! Mit tegyek ellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus! Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Már a sokadik alkalommal kezdek el rajongani olyanért, akiért talán nem kéne.


Sok középkorú férfi vesz körül, és előfordul, hogy egyik-másik kedves velem. Semmi extra, csak pl munkahelyen megdícséri a munkám, vagy apám régi barátai szerint "szépen felcseperedtem".


És mikor közelebb kerülök ilyen baráti kapcsolatba, már rögtön oda meg vissza vagyok. Tudom, hogy nekik én még egy fiatal lányka (19) vagyok, és csak okító vagy elismerő célzattal szólnak hozzám, én mégis rögtön beléjük esem.

(ha valaki kérdezi, apámmal rossz volt a kapcsolatom, mára normális) Mit tehetnék?



2019. szept. 4. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Ismerkedj korban hozzádillő srácokkal.
2019. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ők nem tetszenek. Egyszerűen nem tudnak érdekelni.
2019. szept. 4. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok fiatal közt élek, öregként.

Még egy jópár évig érzelmi fejlődési előnyben vannak a lányok.

Szóval érte, miért a tapasztaltabbak vonzanak.

Ott fékezd kicsit magad, hogy a baráti, támogató gesztusoktól ne legyél oda-vissza.

2019. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!