Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja el a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a férjem? Miért gondolja, hogy nekem végtelen az időm és az energiám?

Figyelt kérdés

Nyáron sok időm volt, főztem, jutott idő a kertre, rá is több jutott. Most, hogy elkezdődött az iskola, munka után rohanok a gyerekért, utána bevásárolni, főzök. Minden munka délutánra marad, amit eddig nap közben meg tudtam csinálni. Most azzal jött, hogy menjek a kertet is csinálni (nem ugyanott lakunk, mint ahol a kert van). Azt várja, hogy suli után bringázzunk el a kertbe. Majd haza, mindent intézzek el a gyerek körül, tornázzak is, mert szerinte dagadt vagyok és igazán tehetnék valamit. És mikor megemlítettem neki, hogy este nem jut idő akkor főzni, ha én ezt csinálom, akkor félig viccesen, félig igazából megjegyezte, hogy semmi gond, felkelek hajnalban, majd akkor megfőzök és elmosogatok. Természetesen úgy, hogy mire ők is felkelnek, én mindennel legyek kész, fürdés, minden, hogy ő nyugodtan tudjon készülődni. Ebből volt már tavaly is gond, teljesen kikészültem év végére, mert mindenkinek meg akartam felelni. Most megmondtam, ez nem megy. De elvárás van, segíteni viszont eszébe sem jut. Olyat ő nem csinál, hogy elmegy bevásárolni. Pedig mondtam neki, hogy összeírom, csak menjen el. Teljes volt a felháborodás, hogy mit gondolok én. Mert ő dolgozik.

A gyerekkel kapcsolatos összes kínlódás rám marad, ugyanis a gyerek hiperaktív. Este rávenni a tanulásra nem lehet, csak cirkusz árán. Ő inkább nem jön haza addig, míg számítása szerint kész nem vagyunk, nehogy hallania kelljen a vitát.


2019. szept. 5. 08:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
És ez két gyerek után tűnik fel?
2019. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Egy gyerek van csak,a második a férjem.
2019. szept. 5. 09:01
 3/38 anonim ***** válasza:
96%
Én otthagynám a p...ba, ez egy geczi.
2019. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Azért várja el, mert megteheti. Te görcsösen meg akarsz felelni, ő pedig biztos abban, hogy úgyse hagyod el.

Sajnos nem tanultál meg időben nemet mondani.

2019. szept. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

De most én látom rosszul, nekem kutya kötelességem lenne mindent megcsinálni?

Most épp mogyorót kellene felszedni. Nincs ezzel semmi gond. Csak ő egész nap ott van, ahol a mogyoró. És nincs egész nap arra ideje, hogy felszedje. Mondtam neki, hogy pihenés gyanánt is megcsinálhatná, max egy fél óra. Erre megkapom, hogy nekem is annyi lenne. Csak nekem még a városban össze vissza bringázás még majd egy óra.

2019. szept. 5. 09:15
 6/38 A kérdező kommentje:
3as, sajnos nem tanultam meg. Rózsaszín köd volt és azt gondoltam, így helyes. És ha én ennyit beleadok, vissza is kapom. Hát tévedtem.
2019. szept. 5. 09:16
 7/38 anonim ***** válasza:
97%

Egy gyerekkel még simán ott tudod hagyni. Tedd meg. Még az 1940 es évek szellemében nevelték, hogy a nőknek mindent meg kell csinálnia, a pasi meg ledobja magát a tv elé, s viszlát.

Jobb nem lesz, így szocializálódott.

2019. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Helyedben összecsomagolnék, 2 hétre mondjuk elhúznék, ott hagynám a férjet a házzal, meg a kerttel, meg a hülyeségeivel. GOndolom te vasalod az ingjét is minden reggel.

Valahol ez a te hibád is, mert feállítottad ezt a lécet, amit képtelenség tartani. Az viszont a férjedé, hogy egy követelőző idióta, aki képtelen belátni, hogyy ez nettó 2 emberes munka.

Gondold át, de én leckének otthagynám egy kis ideig. Ha abból sem tanul, részemről válóper lenne. A felesége vagy, nem a csicskája.

2019. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Miért játszod önként a háziszolgát?


Ez jobb nem lesz.

2019. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Ez jobb már nem lesz, az az igazság. Bele lehet kezdeni manipulálásba, passziv-agresszívba, fenyegetőzésbe, de a férjed nem fog megváltozni.

Azt gondold végig, hogy te ezt az állapotot mennyire tudod így elfogadni. Le tudod így élni vele az életed hátralévő részét? Ha igen, akkor alkalmazkodj, ha nem, akkor pedig válni kell.

Ha nem lenne a gyerek, és nem lennétek x éve házasok, akkor most mit tennél?

2019. szept. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!