Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint én irányítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint én irányítani akarom, ha szóvá teszem, hogy valami nem tetszik. Igaza van?

Figyelt kérdés

Vannak bizonyos dolgok, amik rosszul esnek és azok vannak szóvá téve. Egy héten egy este találkozunk + a hétvége, minden este beszélünk. Reggel arra kelek, hogy már dörgeti a billentyűzetet, mert ő dolgozik és hagyjam a fenébe, pedig csak azt kértem, hogy igyunk egy kávét meg beszélgessünk, ha már ott vagyok (utána menni kellett dolgozni). Este amikor ott vagyunk, akkor is nézzünk tévét és azon hallgassunk zenét, persze szex közbe is menjen (nappaliba van nem a hálóba szerencsére). Ha este felhívom, akkor is a billentyűzetet veri közbe üvölteti a tévét. Ha szóvá teszem, hogy rosszul esik fel van háborodva. Volt egy veszekedésünk, mondtam beszéljük meg, tüntetve elment aludni meg videot hallgatni. Havonta egy hétvégét tölt a szüleinél, van amikor ott kell dekkolni, mert anyucinak nyaralni támad kedve. Ha szóvá teszem, hogy a szülei felfoghatnák, hogy lett barátnője, aki szintén szeretné vele tölteni a hétvégét, szertartásosan be vagy jelentve, hogy ő márpedig a szüleihez megy és milyen önző vagyok. 10 éve nem élt senkivel, csak 1 évet. 40 éves mindehhez, mikor mondom neki ennyi idősen nem itt kellene tartani, akkor én irányítani akarom, meg uralkodni akarok rajta. Szexelni is állandóan fáradt, inkább olvasna helyette, néha érzem, hogy muszájból csinálja, mert tudja ha nem abból balhé van. Fáradt folyton, 9 órát dolgozik, mikor mondom van aki 12őt, mégis van ideje még családra is, neki meg még gyereke sincs...


Csak szerintem nem normális ez a viselkedés



2019. szept. 5. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Azok az érett, megbízható középkorú férfiak!


Szerintem hagyd ezt a hisztis óriás csecsemőt.

2019. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem ez valóban nem normális. Nem valószínű hogy sokáig együtt lesztek. Ő ezt sosem fogja beismerni hogy igazából miatta nem működnek a kapcsolatai. Egyedül marad ennyi.
2019. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ez nem így nem férne bele
2019. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem véletlen nem élt együtt úgy senkivel. Összeférhetetlen. Ez van, legyen boldog magával.
2019. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az az érzésem, nem akar kapcsolatot, csak lusta szakítani.
2019. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálkozok,hogy 40 évesen még nincs családja.
2019. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmatlan a párkapcsolatra.

Nem hajlandó kompromisszumot kötni. Nem hajlandó alkalmazkodni, nem tud.

Ha nem az van, amit ő akar vagy ahogy ő gondolja, akkor hiszti van. Vagy bűntudatot kelt benned. Azért is ilyen, mert régóta egyedül él. Valószínű hogy gond van vele.

2019. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már ezt a mondatot. Annyit tanácsolnék, hogy menekülj! Nem felnőtt emberrel van dolgod.
2019. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyomi.

Lapát.

Csak annyira tart mint egy guminőt.

2019. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi nem jó vele miért vagytok együtt? Változni már nem fog. A helyzeteden csak te változtathatsz. Ne tőle várd.
2019. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!