Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok az exemre?

Figyelt kérdés

Van párom, akit szeretek és közel egy éve vagyunk együtt. Tudni kell rólam, hogy körülbelül 10 éve kényszerbeteg vagyok.

Az “exemmel” ez egy beteljesületlen plátói szerelem volt. A párommal való kapcsolatunk elején egyáltalán nem gondoltam az “exemre”, viszont körülbelül fél év után elkezdtem bebeszélni magamnak, hogy mivan ha nem szeretem a párom. Ezután elöjöttek olyan gondolatok is, hogy mivan ha az “exemet” szeretem. Azóta olyan szinten bebeszéltem magamnak, hogy nem tudom kiverni a fejemből. A páromat életem szerelmének gondolom, annak ellenére, hogy inkább mély szeretet van köztünk. Ezzel ő is így van. Volt már arra is példa, hogy sírva mondtam neki, hogy mennyire szeretem. Nem akarom elveszíteni, viszont ez a gondolat felemészt. Kérlek segítsetek. Mi tévő legyek? Nem akarom elhagyni a párom.



2019. szept. 5. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Beteg vagy,fordulj szakemberhez.
2019. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy ezek pusztán kényszergondolatok, viszont a másik oldalt ott van a félelem is, hogy mivan ha ez az igazság. Félek elveszíteni a barátnőmet és nem is akarom. Vele tervezem az egész hátralevő életemet. Ezért nem értem miért van a bizonytalanság.

Szerintetek szeretem?

2019. szept. 5. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem a parodat szereted, csak a potlekot, ami kitolti a masik utani urt. Ha az sem lenne, megvesznel, mert nem birsz egyedul meglenni.
2019. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán csak belemenekültél ebbe a mostani kapcsolatodba, és nem vagy túl a nagy szerelmeden. Aki pont azért maradt meg benned ennyire, mert csak te szeretted igazán.
2019. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keresd fel az exedet, amíg nem beszélsz vele vagy nem találkoztok, soha nem leszel túl rajta!
2019. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy nem akarok szakítani a párommal. Lehetséges, hogy belemenekültem a kapcsolatba, viszont időközben nagyon megszerettem. Ha nem lenne az exem akkor örülnék a legjobban. Én tényleg szeretem a mostani párom és nem értem miért írtok ilyeneket.
2019. szept. 5. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:

A gondolkodas tudatod tevekenyseg.

Ha nem akarsz nem ra gondolsz. Ennyi csak

2019. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt is írtam, hogy kényszergondolataim vannak.
2019. szept. 5. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!