Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonhatnak felelősségre?

Figyelt kérdés

Páromnak mondtam hogy szakítani akarok. Nem vagyok hajlandó békülni. Már nem az első eset. Erre elment és próbált volna csókkal elbúcsúzni de visszautasítottam. Azt mondta nincs kedve élni. Meg akar halni. Ha tényleg baja lesz akkor engem vonhatnak felelősségre? Nem hiányzik a fejem fölé egy rendőrségi nyomozás várandósan és anyakent. Mit csináljak? Próbálok erős maradni a lányom miatt de belül nagyon zavar hogy így áll a szakításhoz. Nem akarok neki rosszat sak nyugalmat az életünkben. Ez olyan nagy kérés? Beláttam hogy nem működik az együttélés és külön lenne a legjobb. Szerintem nem kellene engem lelkileg ezzel fenyegetnie. Mit tanácsoltok?


31N


2019. szept. 5. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Elég hihetetlen, hogy ennyit sem tudsz a jogszabályokról. Meg az is, hogy egy ilyen pasival két gyereket hoztál össze. Az óvodában találkoztatok?
2019. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

Javasolnám a családsegítő szolgálatot, de nekem sincs jó tapasztalatom velük.


(Esetleg keresztény lelki gondozó - vagy pszichológus.) Párterápia...?!


Egyházakban is létezik mentálhigiénés tanácsadás. Itt az ősz, újra kezdődnek ezek a lehetőségek - érdemes kihasználni!

2019. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, NEM vonhatnak ezért felelősségre. Ő egy felnőtt ember, a saját életéről ő dönt, te nem a gyámja vagy.
2019. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Keresztény egyházhoz, párterápiára eszedbe ne jusson elmenni, ha jót akarsz magadnak.
2019. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
31 évesen ennyire nem vagy képben dolgokkal?
2019. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek hogy nem bújom a jogszabályokat. Nem vagyok vallásos úgyhogy egyházhoz biztos nem fordulok. Rajtunk a párterápia nem segítene. Részemről halott ügy a kapcsolatunk. Normálisan akartam szakítani nem pedig így hogy nyomást gyakorol rám az öngyilkossággal.
2019. szept. 5. 20:51
 7/16 Hellmano ***** válasza:
54%
Most nem értem , írod terhes vagy...hát szép, miért kellett még egy gyerek a még terhes vagy kategória nem évekkel ezelőtt volt és akkor már tuti tudtad azt is, hogy nem kell neked ez a férfi . Erre még egy gyereket vársz tőle. Inkább ezt kérdezd meg magadtól vajon, miért akartam még egy gyereket egy ilyen embernek?
2019. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Hellmano ***** válasza:
100%
De nyugi nem fog öngyilkos lenni emiatt a kérdésedre a válasz, meg ha megteszi az sem von maga után semmit max. a lelkivilágodat teszi tönkre örökre, mert te tudni fogod, hogy miattad tette. Amúgy ne foglalkozz vele, mert ez lelkizsarolás egyik fajtája, amikor érzi valaki, hogy nagy a baj beijeszt egy öngyi leszek dologgal, hogy ezzel visszatartsa kicsit a már vesztett helyzetet.
2019. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sose volt ilyen helyzet. Most lett ez. Eddig nem mondogatta sosem.
2019. szept. 5. 21:08
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket.
2019. szept. 5. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!