Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha találnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha találnál egy füzetet amiben látszólag egy viszony van leírva?

Figyelt kérdés

A barátnőm párnája alatt találtam meg véletlen egy ilyen vastagabb füzetet amiben dátumokkal meg minden apró részlettel le van írva mikor találkoztak, miket mondott neki a pasi, miket csináltak.

Persze ő azt állítja, hogy ez csak egy kitalált történet, na de akkor minek vannak benne ilyen pontos dátumok? Nem tudom mit higyjek.


2019. szept. 7. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted ha a barátnődnek viszonya van, akkor van olyan hülye, hogy ezt felírja egy füzetbe és még be is teszi a párnája alá, ahol bármikor megtalálhatod? :D
2019. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ha eddig nem tudtál erotikus írói vénájáról, akkor erősen elkezdhetsz gyanakodni! Egy írónő nem a párnája alatt tartja a munkáját!
2019. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha kitalált, ha nem , tökmindegy. Ha megcsalt, lapát.

Ha kitalált sztori, és dátumokkal, részletesen van leírva akkor skizofrén.

Mindkettő instant bann.

2019. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Egyszer elkezdtem én is egy regényt, hasonló formában. Ez segített feldolgozni egy megcsalást és a szakítást. Az is egy napló volt, illetve a három szereplő párhuzamosan írt naplója.


A barátnőd naplójában ott a pontos dátum: gondold végig, hogy adott időpontokban valójában merre járt, mit csinált. Egyértelműen ki fog derülni, hogy fikció az egész, vagy tényleg gyanúsan sok az egybeesés.

2019. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha kitaláció lenne, nem feltétlen kéne az a dátum. Ciki.
2019. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

De van dátum: kicsit lapozz vissza a határidő naplódban, fejben, vagy ami alapján eszedbe jut.

Kedves naplóm! Az egész hétvégét együtt töltöttük, blablabla. -> Ha azon a hétvégén ti ketten voltatok együtt, akkor fikció. Ha a csajod elvileg csapatépítőn volt, akkor bukta van.

Vagy ha egy neves esemény volt a közelmúltban (esküvő, szülinap, szülők látogatása, stb), nézd meg, hogy mit írt a naplóban arra a napra.

Pont azért lehet egyszerűen kideríteni, mi az igazság, mert dátumozta.

2019. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Leqrja valaki rendszeresen.
2019. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!