Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem de nagyon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem de nagyon. Szerintem egyáltalán nem kellek neki. Hogyan tudok rajta túllépni?

Figyelt kérdés
Jóval idősebb is nálam, szerintem egyáltalán nem kellek neki. Ilyenkor hogyan próbáljam elfelejteni? Vagy próbáljam elhívni valahova?
2019. szept. 8. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha tudod, hogy nem kellesz neki, hanyagold. Valószínűleg előbb elmúlik, mint gondolnád és mégse volt akkora "szerelem".
2019. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha meg se próbálod, sose fogod megtudni, hogy kellenél-e neki.
2019. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem kellesz neki? Ha nem vagy biztos benne, próbálkozz, hívd el valahova.
2019. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próba szerencse.
2019. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én lassan 19 leszek, ő pedig 22.
2019. szept. 8. 20:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sztornózd. Én is 22 vagyok. Nem sok az a 3 év, de en már inkább a jövőbe tekintek. Azért más a felfogasom nőként. Amúgy fiú vagy lány vagy?
2019. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fiú.
2019. szept. 8. 22:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom te még suli félében vagy... Ő már esetleg melózik :/ hát nem tudom macerás.
2019. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy valami baromi nagy korkülönbség van a dologban.

Így nem tartom soknak. Ha eddig nem utasított el konkrétan, akkor egy próbát megér, hívd el. :)

2019. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!