Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért válik minden nő sárkánnyá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válik minden nő sárkánnyá?

Figyelt kérdés
A hónapban két esküvőn voltam és két legénybúcsún. Majdnem minden haverom férjhez ment, ezek a nők hívogatták őket a buliba is, a gyereknek beszélte az egyik asszony a telefonba, hogy látod apád már megint iszik, nem lehet rá sose számítani holott a haverom egy évbe ha kétszer össze ülhet velünk sokat mondok. Az esküvőn vágták a fapofát ha inni akart az ember ne igyon, hiszti ment ezerrel. Nekem pár hónapja van barátnőm, ő ivott ott velünk egész este táncoltunk, a haverom csajai meg ültek az asztalnál és hisztiztek ha a a férjük el vitte táncolni a barátnőm, utána meg haza mentek éjfélkor mint az öregek. Nem is látni, hogy szeretik egymást. Akiknek volt az esküvő azok is mint akik kényszerből mennek férjhez nem is mosolyogtak meg semmi. Miért történik ez? Rám is ez vár? Miért lesznek ilyenek a nők? Miért nem lehet a pasiknak le ülni iszogatni? Nem nőzni, csak sörözni, pálinkázni.

2019. szept. 8. 20:47
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt ki hagytam, hogy az több haveromnak ülve kell hugyoznia a wcbe mert össze pisili a deszkát és az asszonynak ez undi. Ilyenek vannak... Hát eszem megállt
2019. szept. 8. 20:49
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

MIVAN? XD

Választani tudni kell, az önsorsrontás is egy választás/döntés.. nyilván ezt tanulta a szüleitől.

2019. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Csak a hozzászólásodra reagálva: szerinted az összepisilt vécédeszka nem undorító?
2019. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Hellmano ***** válasza:
58%
Haverom felesége , mindig félti tőlem havert, mert tudja, hogy én lazább vagyok és azt hiszi, ha elmegyünk valahova, akkor ott iszákolás megy meg stb. kb.8 éve nem iszok alkoholt, meg hiába mondtam neki..haver az iszik és ugye , ha velem van én akkor sem iszok alkoholt, de az asszonya meg azt hiszi, hogy együtt iszogatunk azt nem meri elengedni velem sehová :D betegesen félti a férjét (haveromat) tőlem, mert rám eléggé buknak a csajok és ezt is tudja (persze kapcsolatban vagyok és nem csalom a párom, de ezt is hiába mondtam neki...) szóval tényleg "tönkre" mennek a nők a házasságban :D
2019. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Na és kötelez valaki arra, hogy megnősülj, kérdező?
2019. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerintetek tényleg gázabb ülve pisilni, mint összepisálni és úgy hagyni a deszkát?


Ezért nincs nőtök, "igényes" férfiak.

2019. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Diazepam ***** válasza:
97%
Ha nem vagy képes feltakarítani a hugyodat akkor le lehet ülni! Eszem megáll hogy valaki ezen felháborodik.
2019. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

A férjem is ülve „hugyozik“, mert így lett szoktatva gyerekkorától.

Én ennek inkább örülök :)

2019. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Azért válik sárkánnyá, mert nem azt kapta,amit ígért neki.(rendszeresen)


Gondolj bele,valaki ígér neked valamit mindig,de sose tartja be vagy pont az ellenkezője teljesül. Mennyi idő után lennél ideges, követelőző?

(Te mindent megadsz,betartasz)

2019. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%

Amíg sárkány addig ott kell hagyni, őrjöngjön csak magában, addig irány a padlásszoba, dupla zárral erősíteni és szarni rá.


Majd ha hajlandó lesz normálisan kommunikálni majd akkor beszélünk, addig őrjöngjön csak szintjének megfelelő környezetben, egyedül.

2019. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!