Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom az előző kapcsolatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom az előző kapcsolatában sokat nőzött meg kimaradozott tényleg velem is ilyen lesz egy idő után vagy miattam megváltozik, ha kevésbé vagyok sárkány, mint az exe?

Figyelt kérdés
Most nincs ilyen gond, de csak 3 hónapjs vagyunk együtt
2019. szept. 9. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kutyából nem lesz szalonna.
2019. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Persze, maradj csak meg ebben a hitben, h miattad majd megváltozik.... Tudom, a csajok nagy része ebben a hitben ringatja magát, aztán mikor behasít a felismerés, h mégsem, akkor meg jön majd a sírás és fogcsikorgatás...
2019. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehetsz benne, hogy NEM fog megváltozni.

GOndolom, ő mondta, hogy a neje egy sárkány volt. Nos, ez vagy igaz, vagy nem, de ha igaz, akkor a sorrend fordított volt. A viselkedése miatt sárkányosodott el :)

2019. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném sajnos, sőt szerintem az exek pont ezért lettek "sárkányok".
2019. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Igen, csak miattad minden más lesz.

Ilyen hülyét keresni kell :D

2019. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem fog megváltozni, de nyugi, egy ilyen k_rvapecér mellett hamar elsárkányosodsz te is. Gratulálok a párválasztásodhoz.
2019. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem véletlenül lesznek sárkányok okos kislány.
2019. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Az exe nyilván azért volt "sárkány" mert a kedves párod egy igazi alkalmatlan szerencsétlen aki nem tudja a tökét a nadrágjában tartani, nem tud komoly kapcsolatban létezni és tekintettel lenni a párjára. Elhiheted, hogy nem fog megváltozni.
2019. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne ámitsd magad,nem fog megváltozni.Az exe nem hiába volt sárkány.
2019. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Na hat😏megint az általánosítás. IGEN én is csaltam meg az egykori párom, de a mostani szeretem mindenben kiegészítjük egymást ,és nem csaltam meg egyszer sem 6 eve vagyunk együtt. Nem minden férfi egyforma .Sok nő ezt vigasztalás kepp mondja magának, amiért elhagyták vagy le cseréltek egy normálisabbra .Az én exem is ezt írta a mostani páromnak, h őt is megfogom csalni hahaha,hát nem csaltam meg.Vannak kivételek, nyugi.Ne hallás a sok megkeseredett nőre. 😂
2019. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!