Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha fél év után sem mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Today.tomorrow. kérdése:

Ha fél év után sem mondja, hogy szeret-szerelmes belém, sosem foga? És Elvált apukák, mennyire veszitek komolyan a válás utáni kapcsolataitokat? 29N

Figyelt kérdés

Fél éve összejöttem egy elvált 36 éves férfival. Nagyon romantikus, szinte filmbeillő volt a találkozásunk, amivel teljesen elvarázsolt.


Eleinte semmi sem zavart, viszont idővel derült csak ki, hogy jogilag még házas. Az 1. randin azt mondta h elvált.Még nincs túl a különköltözésen lelkileg, ez látszik rajta és mondta is, de előttem próbálja palástolni. (Ő akart válni). A gyerekei mindig az 1. lesznek,ezt a legelején megmondta, hogy a gyerekektől nincs fontosabb. Nagyon jó apa próbál lenni, nagyon teper, kár hogy nem nálam. heti 2x láthatja őket. Mindenben próbálok segíteni, támogatni őt lelkileg.


Viszont ami nagyon zavar, hogy nem fogja meg a kezem az utcán-erre ő még nem áll készen, de ez még mindig tart.

A jövőt illetően mindig E/1-ben fogalmaz. Most vett lakást, a hálószoba helyett gyerekszoba lesz, amit szerintem nem fog kihasználni. Mindenben kikéri a véleményem, segítek neki berendezni, de a gardrób szekrényt is 1személyre tervezi. :( De úgy érzem, hogy egy legénylakást akar berendezni.


A fél éves évfordulónkat teljesen elfelejtette, én sütöttem egy nagy tortát és alkalomhoz illően vártam. Főleg a szerelmi vallomást vártam, de sajnos hiába. Reméltem, hogy fél után alakul az ő részéről is vmi, de szerintem inkább csak jól érzi magát velem.


Én úgy látom, hogy a jövőjében nem szereplek, pedig nagyon beleszerettem. Nem szeretném elveszteni, de a józan eszem szerint ennek semmi jövője.


Vagy lehet, hogy több időre lenne szüksége?


Szerintetek hagyjam?



2019. szept. 10. 23:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Cseréld le velem. Én megfogom a kezed és nem felejtem el az êvfordulót se...
2019. szept. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 SHARON TATE ***** válasza:
79%

Fél éves évforduló?

Nem ugyanazt akarjátok. Nagyon nem és nem azzal van a baj hogy ő mit nem tudott kiheverni. Búfelejtőnek jó vagy komoly partnernek nem. Nyilván a gyerekei az elsők mindenki más csak utánnuk jöhet.

Ezt el kell fogadod de úgy tűnik kettőtök közül csak ő a felnőtt.

2019. szept. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Én asszem, hogy ő egyedül akar élni, te meg pedig egy ilyen kis "kaland", egy ilyen színesítő tényező vagy az ő életében. Olyan vagy, mint egy tévé, szórakoztatod, színt viszel az életébe. És ez nem feltétlenül használás, kihasználás, ha sose mondta , hogy szeret, te meg csak rátapadtál. Tehát szerintem nemigazán kellesz neki oda. Mondjuk időnként jó neki a testi érintés gondolom, de úgy elköteleződni melletted gondolom nem tervez. Tehát énszerintem nem tervez veled semmit. Tehát ha ott vagy neki, addig jó vagy, aztán hazamész, aztán megint ott vagy, megint örül neked, de elköteleződni, meg amúgy komoly konkrét párkapcsolatot szerintem egyáltalán nem akar. Ha csak félne a csalódástól akkor nem így viselkedne, nem így állna hozzád, hogy amúgy veled/neked nem tervez; és azt meg, ha azért nem akarna új társat, mert félne, hogy a gyerekeknek rosszul esne az "új anyuka", na szal akkor se ilyen lenne veled, hogy kihagy dolgokból. Ha ott vagy, örül, élvezi a társaságod, de szerintem semmi komolyat nem akar; a gyerekszobát meg valszeg arra tartja fönt, hogy ha esetleg valamelyik gyereke nála akarna aludni, akkor tudjon hova menni, vagy akár mindegyik gyereke; tehát nem hinném, hogy azért, mert új gyerekben gondolkodik meg családtervezésben veled.
2019. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
*Amúgy élettársa vagy maximum, nem barátnője szerintem, tehát annál többet ne remélj tőle érzelem szintjén; még akár az is lehet, hogy akár tudattalanul, de egy ilyen érzelmi pótlék is pl lehetsz. Hogy ilyen helyettese az ő nagy szerelmének, aki az ő felesége volt, csak nem jöttek vele úgy össze a dolgok.
2019. szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Félrekúrt, kidobta az asszony, Te meg beleakadtál. Adok rá 3 pontot!
2019. szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Vicc hogy az ilyen palik mindig találnak valakit...

3 éve keresek olyan nőt akivel közösen lehetne tovább haladni az életben.

Szerintetek találok? Erre itt vannak az ilyen fickók akiknek ez lazán megy . Áhhh...

2019. szept. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
#7 ezeket egy cseppet se sajnáld, sőt... :)
2019. szept. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Hamvas rétihéja ***** válasza:
66%
És a 3 hónapos évfordulót ünnepeltétek?
2019. szept. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
De egy nyomulós nő vagy te jó ég. Én se akarnék tőled semmi komolyat csak elütném veled az időmet. Mit képzelsz de komolyan? Hogy majd fél év után a gyermekei elé fog helyezni? Legyen elég az, hogy a volt feleségével nem megy a balhé és úgy tűnik felé nem igen vannak érzelmei. Egy válást egy ilyen tortasütő nőcike mint te, nem fogja fél év alatt elfeledtetni velr mint ahogy a traumát sem, hogy innentől nem lehet olyan szerves része az életüknek. Én speciel belepusztulnék ha elválnék és az asszony vinné a kislányomat akit onnantól nem láthatnék minden nap, szerintem az esküvőjéig ki sem heverném. Az pedig, hogy még nem mondta, hogy szeret meg nem tervezi a bugyis fiókodat a gardóbban. :D A dedóban vagyunk??
2019. szept. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Olyan ez a kérdés, mintha egy 18 éves kislány írta volna. Egy másfélszobás lakásban nem tervezett neked helyet a gardróbban, meg inkább a gyerekeinek csinált szobát. Nagyon helyes. Te csak átmeneti állapot vagy.
2019. szept. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!