Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beállt a kapcsolatunkba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OliviaMoore kérdése:

Beállt a kapcsolatunkba a közöny. Meglehet menteni a hanyatló kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Négy éve vagyunk együtt a párommal. Átmentünk sok jó és sok rossz dolgon is. Most, hogy külön költöztünk többet veszekszünk. Viszont én már nem érzek késztetést a veszekedésre, úgy vagyok vele, hogy nem érdekel. Nem érdekel mit csinál, vagy mit nem. Az eltöltött napok is szinte mind ugyanolyanok. Azóta van ez mióta összeköltöztünk. Ha hazamegyünk együtt minden ugyanolyan mint régen.


Meglehet menteni valahogy egy hanyatló kapcsolatot? Van tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Esetleg tippek? Megbeszéltük párommal, hogy megpróbálunk még tenni ezért a kapcsolatért, de ha nem megy akkor nincs mit tenni.


2019. szept. 11. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi van? Összeköltöztetek, vagy külön éltek? Mert egyszer ezt írod, egyszer azt és semmit sem lehet érteni az egészből.
2019. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb ha szakítotok. Mikor én a pasimmal összeköltöztem, tök jól teltek a napok, egymást jobban meg tudtuk ismerni ,mindent együtt oldottunk meg stb. Ha együttélésnél már gondok vannak,nem biztos hogy ezért a kapcsiért érdemes tenni....
2019. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Együttélünk, de néha haza szoktunk menni meglátogatni a családot. Akkor olyan minden, mint régen.
2019. szept. 11. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
ez nem kapcsolat,ami nem megy nem kell erőltetni,felesleges.
2019. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!