Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ne legyek ilyen ragaszkodó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek ilyen ragaszkodó?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, fél éve együtt is élünk. Nagyon szeretem őt, soha nem gondoltam hogy lehet valakit így szeretni, néha úgy érzem már beteges ahogy érzek. Nagyon félek hogy elveszítem, és ha erre gondolok, szinte fizikailag rosszul vagyok. Tudom hogy szeret, de félek hogy előbb-utóbb rámun, és el fog hagyni. Főleg hogy ilyen túlságosan ragadós vagyok. Egyébként az a legfurcsább, hogy régen nem voltam ilyen, előző kapcsolatomban inkább vágytam sokszor az egyedüllétre.

Hogy lehetnék kicsit olyan, mint régen? Nem akarok ragadós lenni, és ezzel elijeszteni őt. Van valakinek tapasztalata ilyen téren?


2019. szept. 11. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, majd a sok veszekedés ezt kiölte belőlem.
2019. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2019. szept. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem fogod elijeszteni, hisz téged választott, összeköltözött veled s ennyi idő alatt gondolom volt szerencséje a nem szalonképes idegállapotodhoz is.

Tanácsot nem tudok adni mert én is pont ebben a helyzetben vagyok, de nekünk nagyon segít az, hogy megbeszéljük őszintén. Volt egy időszak mikor betegesen féltékenykedtem és elhidegültem tőle emiatt. Megbeszéltük, voltam pszichológusnál és megértettem magam.

Önvédelem volt, mert kicsi korom óta elhagytak az emberek.

De lehet sok oka az erős ragaszkodásnak a szereteten kívül. Pl ha tőle függsz anyagilag vagy érzelmileg, nincsenek baràtaid rajta kívül és csak ő ad neked visszajelzést arról hogy oké vagy.

Hogy nálad mi a helyzet azt csak te tudhatod mindenesetre beszéljetek, hátha ő is mond egy álláspontot

2019. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!