Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A párommal 6 éve vagyunk együtt, nem mondható problémamentes kapcsolatnak, rengeteget veszekedtünk, volt hogy fel is pofozott, vagy megütott épp ahol ért. Ezután elakartam hagyni, de bocsánatot kért, kibékültünk, de már nem volt olyan sem mint azelőtt. Nem sokkal később megismertem interneten egy srácot, akivel azonnal megvolt a közös hang közöttünk, egymás lelkitársává váltunk. Úgy érzem, hogy vele szeretnék lenni, és egy jobb kapcsolatot kialakítani, mint a jelenlegi párommal, de akárhányszor ráveszem magam arra, hogy szakítsak nem bírom megtenni, mert sajnálom. Együtt élünk, nem tudom hogy boldogulna nélkülem. Mit tegyek?
2019. szept. 11. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a pároddal.Gondolom előtted is élt és boldogult valahogy.Amúgy amikor felképelt már szakítani kellett volna, vagy mikor érezted hogy nem lesz már semmi olyan mint régen volt.Egy életen át nem élhetsz valaki mellett sajnálatból.Viszont az gáz, hogy mellette meg ismerkedtél és csak azért szállsz ki most is ,mert a másik jobbnak tűnik.Írom ezt nőként.
2019. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha többször is bántott már akkor mit sajnálsz rajta?

Amúgy meg a sajnálattól nem leszel boldog. Senkivel sem szabad sajnálatból maradni

2019. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár én csak 4 évig voltam együtt ex pasimmal de én sem mertem úgy mond elhagyni. Sajnáltam hogy mi lesz vele nélkülem. Ismertem a családját tudtam milyenek. Aztán szépen eljött az a pont ahol nem volt tovább elég volt betelt a pohár. Akkor már nem érdekelt mi lesz vele csak minél távolabb legyen tőlem. Mondjuk ha tehetném vissza tekerném az időt hogy az első jeleknél ott hagyjam a fenébe és megspóroltam volna másfél két évet. Ne pocsékolj rá több éveket te sem mert tudod hogy sosem leszel boldog vele. Csak nehéz megtenni én elhiszem.
2019. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

soha nem tudnek egyutt elni olyan faszival aki kezet emelt ram

egyetlen egy ferfi utott meg eddig eletemben, apukam, 5.es voltam, azota soha senki


legyen mar benned egy kicsit tobb tartas/onbecsules :(

2019. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!