Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni vagy túlreagá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Van egy barátom lassan egy éve előttem volt neki egy barátnője évig aki nagyon fontos volt neki ez 5 éve volt.És a barátom szobajaba eldugva tálaltam a lányról képet a alsógatyás fiókjába a csaj szakadt bugyiját amit azt mondja hogy nem vesz eszre (ami szerintem lehetetlen)Meg régi füzetek amire a lányról van írva.nagyon frusztrál,persze mindig megmagyarázza és rögtön kidobja .De nem tudom mit tegyek.Rosszul erzem magam ez miatt tudom hogy nem csal meg ,megis zavar hogy ilyeneket talalok,És nemtudom mihez kezdjek.

2019. szept. 11. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Mar hozza is koltoztel?
2019. szept. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Kezdetnek tanulj meg irni.
2019. szept. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem èrez még a lány iránt. Fontos neki, máskülönben már rég kidobta volna ezeket. Minden férfi életében van egy olyan nő, akihez a többit hasonlítja és ez fordítva is így van.

Sajnos, nem sajnos de ez van.

2019. szept. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget 😊
2019. szept. 11. 23:31
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem fontos neki! Csak a pasik nem foglalkoznak ilyenekkel. Magyarul lusták kidobni a régi dolgaikat. Ne légy féltékeny, azzal csak rontod a kapcsolatotok
2019. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Nőként írom,hogy a pasik az ilyen dolgoknak nem tulajdonítanak nagy bűdejajdet.
2019. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Savlekotő ***** válasza:
Előbb le kéne a régit zárni meggyászolni tisztességgel,aztán újat kezdeni,de ma szakítás után két nappal már összeköltöztök az ujjal,válás után már mentek a házasság kötőbe a következővel miközben full társ függők vagytok,és senki sincs túl az exein,és dugdossátok a régi fotóját bugyiját zsepijét akármijét.. Igen van okod aggódni,mert rég rossz ha egy kezdődő dologban is ilyen bizonytalan valaki már,az nem biztos kapcsolat főleg h exe bugyiját kutatod a fiókokban.. Ez csak olyan mai hézagkitöltő egymást használós kapcsi..
2019. szept. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!