Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvaltozhat egy ilyen ferfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvaltozhat egy ilyen ferfi? Eleg lecke lehet az, hogy elkoltoztem a gyerekkel?

Figyelt kérdés

2 hete elcuccoltam a gyerekem apjatol.elegem lett a sok hulyesegebol,az allando penzkergetesbol,az utasitasokbol,mindenbol.

A fizetesem egy az egyben le kellett adnom,mikozben o havi szazezreket rakott felre.allandoan megmondta mit csinaljak.ha valamit elfelejtettem minden voltam csak jo nem.hiaba foztem,takaritottam,neki soha nem volt eleg.pedig en is 8 oraban dolgozom,reggel 6 kor elmentem hazulrol es delutan 4 kor ertem haza.sokszor hulla faradtan.

Nem erdekelte,hogy vegig alltam a napot,hogy epp aznap dolgoztam annyit mint o 2 het alatt(fizikailag).

Mindig csak a penz szamitott,o ebben nott fel.

Rossz gyerekkora volt,nevelo apukaval,aki kivetelezett a sajat gyerekevel.o ugyan ugy kivetelezett a sajatjaval.van elozo hazassagbol 2 kiskamaszom,akik marciusban atkoltoztek az apjukhoz.ez volt a legnagyobb huzoero szamomra,hogy ujra nalam legyenek.par het es johetnek is hozzam,csak meg par dolgot vennem kell,hogy nekik is meglegyen mindenuk.

A volt parom viszont latszolag teljesen osszetort,azt mondja megvaltozik,mert rajott,hogy hulye volt,es mennyire hianyzunk neki.hogy mas lesz minden.elmegy egy terapeutahoz,hogy segitsen par dologban amit a gyerekkorabol hozott magaval.ezt a novere tanacsolta neki.

Probalok normalis lenni vele.rendszeresen beviszem a gyerkocot,nem verem a nyalam magasabb gyerektartasert,nem vagyok bunko.de ugy gondolom nem fog megvaltozni.o ilyen,es ilyen is marad.csak most nincs akit iranyitson,akit a hatalma alatt tartson es igazabol ezert akar visszaszerezni.

Rosszul gondolnam?tenyleg eleg lecke lehet,hogy eljottem.o teljesen biztos volt benne,hogy en mindig ott leszek.gondolom a penzemet is ezert kellett leadnom,hogy ne tudjak lepni.

Nem is egyszeru igy,a nullarol kezdeni ujra mindent,de egesz jol boldogulok.meg sajat magam is meglepodtem magamon.

A csaladom mellettem all,nemi segitsegem azert van.

A gyerek is jol elvan velem,nem annyira hianyolja az apjat (3,5 eves).

Mit tennetek a helyemben?

Megis csak a gyerekem apja,de felek,hogy csak duma az egesz.a nagyok se szeretik,en viszont belegebedek a hianyukba.

Jol dontottem a koltozessel,ezt tudom.

Megnyugodtam,vegre a magam ura vagyok,azt csinalok amit akarok.

Ez a drama csak nekem szolhat?megjatsza magat?

Az utolso 1 honapban 2db 300 ezres telefonom torte ossze.az elsot a sajat nevemre vettem,hogy ne tudja elvenni mikor ugy tamad kedve,reszletre fizetem,a masodikat o vette,hogy kiengeszteljen.tudja milyen telefon manias vagyok.

Feltem,hogy a kovetkezo nem a telefonom lesz,hanem en magam.allandoan feltekenykedett,pedig okot nem adtam ra.ellenben o a nagy osszezuhanasban bevallotta,hogy honapok ota beszelget nokkel,egy volt baratnom,aki azert nem beszel velem mert nem hagytam ott novemberben,kavezni jart hozza mikor dolgoztam.szoval o kacsintgatott felre,de engem gyanusitgatott.es meg mennyi mindent tudnek irni....

Nem valtozik egy ember ekkorat,igaz?akarmilyen rosszul erinti ha elhagyjak.


2019. szept. 12. 07:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Szegény gyerekeid... ha ilyen anyám lenne, én is elköltöznék inkább bárhová,csak ebben az általad nyújtott szarban ne kelljen élni.
2019. szept. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Tipikus bántalmazó. Az ilyen nem változik, abban biztos lehetsz.
2019. szept. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 The pale emperor ***** válasza:
89%

Persze....menj csak vissza mert az emberek csak úgy tesznek egy 180fokos fordulatot.


Nem, nem tesznek.


Vagy leélsz vele így egy életet vagy maradsz ahogy most vagy. Nem nehéz.

Megváltozni nem fog. Atya ég..add le a pénzed meg összetöri a cuccaid. Nem is értem mi itt a dilemma oka. Örülj, táncolj, hogy megszabadultál tőle..

2019. szept. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Tanulni nem fog belőle soha, főleg ha visszamész hozzá.Ha elköltöztél maradj is ott.Ha visszamész, csak azt tanulja meg belőle, hogy megtehet veled mindent következmények nélkül.Én nem kezdeném vele újra semmiért sem.Erre nincs bocsánat.
2019. szept. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megváltozni, az ilyen embernek a pénz a legfontosabb, ideig-óráig megjátsza magát, de ez egy beidegződés, amit nem tud megváltoztatni. Ismerek ilyet, ahogy öregszik rosszabb és rosszabb lesz.

Különben is mi az, hogy a fizetésedet le kell adni, hogy ő gyüjtögesse saját magának. Nekem is nagyon zsugori férjem van, de a fizetésemhez semmi köze, pontosan emiatt, mert nem szabhatja meg egy felnőtt embernek mit csináljon. Hozzáteszem, nem vagyok költekezős, de nem is vagyok nagyon filléreskedő, mint a férjem aki a fűtésen is spórolt, nem baj, ha fáztunk. Inkább én fizetem a rezsit, de nem hagyom magam átverni, ő fizet mást.

Jól mondod, ez otthonról hozott minta, az apja ennél ezerszer rosszabb. Sokszor gondolom, hogy nem akarok "apósommal" élni, egyre többet gondolkodom a váláson.

Ha jót akarsz magadnak, elhagyod, tedd a gyerekeidért, az nagy húzóerő.

2019. szept. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek adtad le a pénzed??

Mi az, hogy kell???

Azt a pénzt visszaszerezném tőle, sőt még többet is, hadd perkáljon csak, aztán beintenék.

Húzzon a francba az ilyen.

2019. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy helyes döntés, vissza ne táncolj!

Ugyanott fogja folytatni, ahol abbahagyta.

Senki nem változik egyik napról a másikra... és az ember jelleme sem változik, max a viselkedése.

2019. szept. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Google-zz rá a bántalmazó kapcsolat kifejezésre.


[link]


Most a mézeshetek időszak jön, aztán folytatódik minden ugyanúgy.


Legközelebb adjátok inkább nekem a 600 ezer Ft-ot, ígérem, azonnal átadom egy kutyamenhelynek!

2019. szept. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól látod, őneki az az érdeke, hogy visszaálljon a régi rend. Pár hónap, és ugyanott tartanátok.

Ne menj vissza.

2019. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég menekültem el egy ilyen kapcsolatból.

Pontosan jól látod. Nem te hiányzol, az a baja, hogy nincs kit irányítson.

Remélem, nem csap át szörnyetegbe, mint az én exem.

Mikor nyilvánvalóvá vált számára, hogy nem megyek vissza (lett új kapcsolatom), jött az üldözés, zaklatás, fenyegetés.

Kitartást kívánok a férjed nélküli életedhez, és sok boldogságot, nélküle!


36N

2019. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!