Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kis távolságtartás fellobantha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis távolságtartás fellobanthatja a szerelmet?

Figyelt kérdés

Nagyon ragaszkodó tipus vagyok és finoman fogalmazva a barátom nyakára nőttem az utóbbi hónapokban.

10 hónapja vagyunk együtt és szerintem 10 ujjamon megtudnám számolni hányszor aludtunk külön. Majdnem minden napot együtt töltöttünk, munka után egyből jött, vagy én mentem.

Néha jelezte, hogy szeretne egy kis teret, nem azért mert nem szeret, csak otthon kicsit ellenne egyedül, filmezne, zenéthallgatna, chillezne, ennyi.

Hobbija nagyon nincs, havi 1-2 koncertre járkál el, amin én eleinte mindig kiborultam és hisztiztem, mert féltem hogy majd megismer valakit. Erről szerencsére leszoktam...

Most viszont munkahelyet váltok és megint nagyon rámásztam, 4 napot nála voltam folyamatosan mikor neki szabadnapjai voltak.

Ezután hétfőn ő kicsit kibukott, azt mondta nem érzi így jól magát, nagyon szeret de egyszerűen nem érzi azt amit az elején, minden nap generáltam a vitát vmi apróságon (miért nem érdeklődsz többet, miért nem veszel virágot, miért nem sz#xelünk többet stb), és ezt is elismerem, hogy igaza van, tényleg napi szinten piszkáltam.

Hétfő óta megbeszéltük, tiszta lap, én rettentően megijedtem hogy elveszíthetem, ő is csinált f##szságokat amiket mindig beismert és bocsánatot kért.

Tényleg szeretjük egymást, évek óta odavissza voltunk egymásért titkon, míg össze nem jöttünk.


Ha kicsit távolságtartóbb leszek, várom hogy ő keressen, próbálok nélküle találni vmi elfoglaltságot (majd munka mellett gondoltam) akkor fellángolhat még? Tényleg nagyon megfojtottam, szeretném ha jól érezné magát.

Tegnap is én tesóméknál aludtam, ő meg este írta, hogy hiányzok mellőle az ágyból, és minden párnája átvette az illatom.

Nagyon jól esett.


Én 20L ő 22F


2019. szept. 12. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, kábé 1 hét után úgy dobnálak, hogy csak na. Hisztis, tapadós, erőszakosan drámázós mindenit. Állj le mert megfojtod. Tanulj meg kezelni egy kapcsolatot, és ne a bipoláris 14 éves lány szintet lődd be.
2019. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a "szerelem" egy idő után el fog halványulni. Ilyenkor jön be az hogy kompatibilis-e a másik, normálisan együtt lehet-e vele lenni, stb. És úgy tűnik te erre alkalmatlan vagy. Szóval gyorsan válts stratégiát, vagy ennek akkora pofáraesés lesz a vége hogy csak na.
2019. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fellobbantja hát, de valaki más iránt...
2019. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Ezt már elcseszted. Szerencsétlen fellélegzik, amikor végre leszállsz róla és amint elkezdesz újra tapadni tuti észbe kap és menekülni fog tőled. Megváltozni ugyanis tartósan ennyitől nem fogsz, egy ennyire hulladék jellemen, mint amilyen a tiéd lényegesen többet kell dolgozni annál, mint amit te hajlandó leszel megtenni. Ez van. Majd talán amikor otthagy, tanulsz belőle és a következő pasidat nem terrorizálod kiábrándulásig az elcseszett kötődéseddel és az önértékelési problémáid kivetítésével.
2019. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A #4-es durván fogalmazott, de igaza van.

Neked alapjaiban változtatni kellene a jellemeden. Az èdeskevès lesz, hogy most ilyen játszmazós jellegűek hagyod levegőhöz jutni, aztán ha cèlt èrtèl kezdődik minden élőkről.

Tarts önvizsgálatot, ès valóban próbálj megváltozni, mert ez tènylef egy kapcsolat gyilkos viselkedès.

2019. szept. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,tarts távolságot,de ne úgy,hogy két nap múlva ismét rátapadsz.Ha igy folytatod el fogod vesziteni.
2019. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!