Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért értik meg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért értik meg olyan nehezen, hogy számos pasi ki akar próbálni dolgokat más nőkkel is?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel (aki már exem), mondván, hogy rájöttem, még élni akarok. Más nőkkel is akarok együtt lenni. Nagy hatassal volt rám egy buli, ahol egy rakás jó nőt láttam. Szépek, fiatalok, jó fejek. Az egyikkel voltak is "dolgok" (ezt nem részletezem. De miután felvettem Facebook-ra az eset után, rájöttem: eszem ágában sincs komoly kapcsolatban lenni, Én még élni akarok.


Tegnap tehát kidobtam a barátnőmet, miután elmondtam neki ezt. De ő sírt, hisztizett, mindenkit ellenem hangolt. Nem ez az első eset, hogy ilyet hallok, de most én is megtapasztaltam.


Miért ez az egész?


2019. szept. 12. 11:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha te is úgy jársz megtudod.
2019. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert fontosabb a fark.ad mint az eszed.

Ha szerencséd van, pár év múlva lenyugszol.

Ha nincs, akkor meg egy ágyrajáró lúzer leszel.

2019. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
99%

Szerinted miert???

Mert szeret ès ragaszkodik hozzád.

Jézusom...

Ezekszerint te nem nagyon szeretted, ha csak így “kidobtad”, és át sem tudod érezni, hogy milyen érzés, mert ha ilyeneket kérdezel, az empátia szikrája sincs benned...

2019. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%

Mert egy görény magatartást tanúsítottál vele szemben.Úgy csajoztál,hogy még megvolt a barátnőd.De ne aggódj,a karma vissza fogja adni neked.

Élj csak!Úgy se fogsz ezek után másra kelleni a lányoknak.

2019. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
98%

Baromi kétszínű lehetsz.


Oké, hogy élni akarsz, akkor meg minek mész kapcsolatba? Gondolom nálad ez nem az első eset, hogy összeállsz egy nővel, akinek beadod, hogy komoly kapcsolatot akarsz, aztán meg utána rendszerint rádöbbensz, hogy te mégis szingli szeretnél lenni. Te mi a fenének mész kapcsolatba akkor alapból? Nem kell kapcsolatba menni, akkor meg nem kell magyarázkodj senkinek. Semmi bajom azzal, hogy valaki szingli életet akar élni, de akkor meg ilyen emberrel nem fogok összeállni, ne csodálkozz.

Miért ez az egész? Mert előzőleg úgy döntöttél, hogy kapcsolatot akarsz, aztán meg végtére is baromira nem tudod, hogy mit akarsz.

2019. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%
Ha ezt így adtad elő neki, mint ahogy ezt leírtad akkor nem csodálom, hogy kiakadt. Egyébként is nyilván fájt neki, mert szeretett. Egy nagy szívességet még tegyél meg neki, amikor hamarosan rájössz, hogy ezt elcseszted és negyedannyira se vagy sikeres a nőknél mint ahogy azt most hiszed, akkor ne próbáld magad visszakönyörögni hozzá. A te fajtád szinte mindig ezt csinálja.
2019. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Az eszemmel nincs semmi baj, nagy lexikális tudással rendelkezem. Ráadásul a jég hátán is megélek, mivel lényegében 18 éves koromtól egyedül élek.


Mit tudok meg? :D


A korábbi exem szerelmet vallott nekem, majd közölte 1,5 hét után: elutazik az exéhez külföldre. Onnantól már az ő közös képüket nézegettem a neten.


SZERINTED EZ NEKEM HOGY ESETT?


Mégsem hangoltam senkit ellene, stb. hanem tudomásul vettem a döntéséty hogy lapátra tett a szerelmi vallomása után!

2019. szept. 12. 11:34
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt tényleg nem érted, akkor neked nem hogy komoly kapcsolat, de még emberi kapcsolatok sem valók. Persze nyilvánvaló, hogy álszent a kérdés, de tegyük fel, hogy mondjuk tényleg autista vagy és komolyan nem érted. Nőként azt nem mondom, hogy megértem, de elfogadom, ha egy férfi különböző nőket szeretne dugni mindenféle elkötelezettség nélkül. Viszont ebben az esetben ne akarjon velem kapcsolatban lenni, hanem élje az életét. Ha már kapcsolatban lennénk, ami (nálam legalábbis) szigorú monogámiát jelent, akkor pedig jogosan esne rosszul, ha egyszer csak azzal állna elém, hogy most más nőket szeretne dugni és egy r#hadék embernek és enyhén fogyatékosnak gondolnám, ha még engem hibáztatna, amiért rosszul esik.
2019. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Mégegyszer mondom:


Nem így terveztem. Ha ez esetleg nem jött volna le. És nem csajozni mentem, hanem haverokkal szétnézten egy buliban. És jól éreztem magam. Akkor jöttem rá, hogy ez a világ nekem kell. Én ezt akarom. Kiderült, nem való nekem komoly barátnő.


Korábban nem igen buliztam, így nem volt viszonyítási alapom. De most volt. És most már tudom mit akarok.


A nőket meg nem értem. Sokkal egyszerűbben ismerkednek, mint a pasik. Az exemre is rá van izgulva egy pár haverja, hát válasszon. Sok pasi ki van borulva, hogy komoly kapcsolatot akar. Hár akkor álljon össze egy ilyennel, rólam meg le lehet kopni!


Most szombaton visszamegyek arra a helyre, és jól fogom érezni magam!

2019. szept. 12. 11:43
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Oh, igaz, minek sírni meg hisztizni? Jobban tette volna, ha össze sem jött volna veled, ha meg sem ismer. Utólagos hisztivel sajnos tényleg nem megy sokra. Késő bánat. Talán más nő majd okosabb lesz és inkább hagy téged a fenébe.
2019. szept. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!