Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnánk helyre rázni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk helyre rázni a szexuális életünket? Volt már ilyen helyzetben bárki? lent lásd bővebben

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a párommal. A kapcsolatunk elején (3-4 hónap után)kiderült,hogy mindketten behoztunk 1-2 nemibetegséget a kapcsolatba, ezek kikezeléséig természetesen nem szexelhettünk,ami 2 hónap volt minimum. Alig vártuk,hogy újra lehessen, de pár hónapra rá nőgyògyászati műtétem volt, újabb 2 szexmentes hónap...Ekkor már mindkettőnknek csökkent a libidója és erre a párom a nyáron még egy 'uszodakiütést' (ilyesmire emlekszem) is elkapott,megint pár hét szex nélkül a kikezelésig. Most ott tartunk, hogy a 2 éves kapcsolatunk majdnem felét szex nélkül töltöttük, libidónk az 0, egyikőnk sem kívánja a szexet, de ha csináljuk(kb 2 hetente) ,akkor élvezzük. Még egyikőnknek sem volt ilyen libidómentes helyzete, ezért nem értjük az egészet és egyelőre megoldást sem tudunk rá...szexuálpszichológusnál jártam, szerinte ez természetes ezek után,majd idővel elmúlik. Szeretném ezt minél hamarabb megoldani, mert 20-30asok vagyunk a kapcsolatunk szinte elején és imádjuk egymást, más probléma nincs a kapcsolatunkban. Voltatok már ilyen helyzetben? Tanácsok esetleg?

2019. szept. 12. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Uszodakiutes... Lehet, hogy te szex nelkul toltotted a kapcsolat felet, de a pasid nem. Nem veletlen, hogy veled erdekes mod mar nincs libidoja.
2019. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Csináljatok egy challanget: minden nap szex. Akkor is, ha késő van, akkor is, ha nyűgösek vagytok. Mondjuk 10 napig. Vagy két hétig.
2019. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló! Biztosan tudom, hogy nem ment félre,mindketten rendszeresen járunk szűrésre,kb azonnal kiderülne...libidó nélkül nemigazán lenne kedve más nőhöz sem. Teljesen megbízok benne ilyen téren és ő is bennem.


2. Válaszoló

Köszönöm az ötletet, remélem beválik! :)

2019. szept. 12. 16:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is javaslom a minden nap szexelni dolgot, egy idő után magától jobb lesz
2019. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

"mindketten rendszeresen járunk szűrésre"

Én csak egy tetű krv után voltam, mindig megválogattam a partnereimet. Szerintem ti nagyon túlzásba viszitek ezt a szűrősdit...


"libidó nélkül nemigazán lenne kedve más nőhöz sem."

Jó naiv vagy! Nekem is volt olyan nőm akivel imádtuk egymást az ágyon kívül. A szex csak az elejen volt jó. Pár hónapon belül elhagyta magát. Többet dugtam másokkal mint vele. Jó ostoba vagy mit ne mondjak...

2019. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami qrvára nincs rendben a hormonháztartásotokkal. Mit esztek?
2019. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló, azt valóban elfelejtettem leírni, hogy a nőgyógyászati betegségem miatt egy elég erős hormontartalmú gyógyszert szedek, ami mesterséges menopauzat okoz...tehát még ez is rádob egy lapátot a libidóra.. a gyógyszerek elott nem volt semmi problemam, korabban naponta tobbszor is kivantam. Eleg nehez ez a helyzet mert meg minimum 1 evig kell szednem ezt a gyogyszert. De hatha van igy is megoldas?
2019. szept. 12. 19:49
 8/9 A kérdező kommentje:

5-os valaszolo!

Egyszer legyen valamilyen betegseged,ami miatt muteni is kelljen,akkor majd te is eljarsz rendszeresen szuresre. Mi is megvalogattuk elotte a parjainkat es megis ez lett...az meg hogy te megcsaltad az akkori nodet az a te szegenysegi bizonyitvanyod. Szerinted nem letezik feltetel nelkuli bizalom? Egyszer sem neztem a parom telefonjaba,mert tudom,hogy o van annyira gerinces,ha megcsalasra kerulne a sor akkor elobb kidobna...es szintugy en is..

2019. szept. 12. 19:56
 9/9 anonim ***** válasza:

nálunk csak nekem volt egy nőgyógyászati panaszom, a kapcsolat elején, az húzódott, majd műtétre került sor, és 1-2 évvel később a műtétet meg kellett ismételni.

De mondhatjuk, hogy a kezdeti nehézségek olyan törést okoztak, amitől a mai napig sem teljesen oké a szex.

2019. szept. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!