Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnek megnyugtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek megnyugtatni egy ferfit? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyutt elunk,huszonevesek vagyunk. Szerelmesek,de voltak nezeteltereseink, nem volt megcsalas,mas gondok voltak. De inkabb az en kenyeskedesem,vagy "hisztim" lehetett az oka a surlodasoknak. Igyekszem valtoztatni.


De hogyan lehet megnyugtatni a ferfit aki szeret,ki is mutatja,bizonyitja,amugy egy nagyon ertekes rendes fiu de kicsit az agyara mentem. Nem akarom elvesziteni. O se engem. Feszult a munkaja miatt,a sulija miatt, volt kozben kozeli hozzatartozo halala is sajnos :( .. :(


Ha mindig rairnek mikor nincs itthon,hogy ugye jol vagy,az meg mar gaz lenne..


En sokat beszelek,porgok mindig van mondanivalom. De most neki nem erre van szuksege. Szivesen fogadnek tanacsot ferfiaktol akik esetleg tudjak, vagy noktol akik hasonlo helyzetben voltak!


A csak add neki a pin@@d tipusu valaszoktol kimeljetek..Lelkileg kell most valami. De nekem kell segitseg,mert en voltam a problema forrasa. 😨😨



2019. szept. 12. 23:42
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

* vagyis irni irhatok neki! De nem kerdezhetem mindig ugyanazt. Vagy irhatom le a szeretlek szot napi 15X neki :(


Poenos videokra kepekre nem vevo most :(


Nem hidegultunk el. Csak latom rajta h feszult.. es sajnos sokszor miattam. Tehat ha nem akarom h kitegye a szuromet valtoztatnom kell magamon..

2019. szept. 12. 23:45
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd Kérdező, magamból kiindulva csak hagyd békén, és akkor megnyugszik. Ellenben ha nyugtatgatni kezded, attól csak idegesebb lesz.
2019. szept. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Savlekotő ***** válasza:
49%
Ennek előbb utóbb szakítás lesz a vége mert két teljesen más tipusu ember előbb utóbb úgyis szét megy. Évekig megjátszani meg magunkat nem lehet és az még frusztráló is h pont a párunk előtt nem lehetünk igazán önmagunk. Ezért nem kell a tini kapcsolatokat sokáig húzni megszokásból. Ha meg eleve irritálod a párod a már jelenléteddel is ,miért vagytok együtt,mert igy tényleg semmi értelme h a vége az hogy egy zaklató leszel a párkapcsolatodban aki pár percet is ugy kell h kierőszakoljon magának mert a másik menekül előle ..
2019. szept. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Kozel 8 evrol beszelunk. Es nehezebb idoszaka van.

Hozzatartozo halala :( stb.


Nem vagyunk masok :) ennyi ido alatt megismertuk egymast. Es szeretjuk.


Nem nem akarom zaklatni.. Felfognam ha sajnos nem akarna latni. De nem ezt mondta hanem,hogy szuksege van a jelenletemre,hogy egyutt legyunk DE nyugalom kell neki,beke. Tehat ne farasszam le az agyat. Kb.


Megertonek kell lennem es kicsit "hagyni ot" ? Pihenni stb.


Tehat hogyan nyugtassam meg ugy hogy nee zaklassam ?

2019. szept. 13. 00:03
 5/22 Rockarc ***** válasza:
100%

Ha csak siman idore meg levegore van szuksege, akkor engedd szabadon. Ha neha odaviszel neki egy teat es adsz egy puszit, akkor erzi a torodest is.


De ez igy nagyon nem oke, nem tudod mitol ilyen, legfeljebb sejted. Azt sem tudod meddig tart, egy ido utan mar varod, hogy valtozzon, de nem fog. Kibeszelni kell a problemakat, nem magunkba fordulni. Ha a fentieket keri, akkor az akceptalhato. Ha nem mond semmit, az nem.


43F

2019. szept. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Igazabol elmondta mi volt a baja a viselkedesemmel..hozzaallasommal.

Igyekezni fogok.


Szerintem meg is bantottam es most nem tudom,hogy tegyem jova. Reggel elobb indul el mint en..hozzam er,mondja hogy jonni fog meg hogy mikor, irjak ha szeretnek vagy ir, igy kicsit megolel es becsukja az ajtot :(


Nagyobb veszekedes utan nyilvan nem fogunk egymas szajaba maszni.. de hianyzik nagyon..

2019. szept. 13. 00:19
 7/22 Savlekotő ***** válasza:
67%
8 éve együtt vagytok? És nem tudtuk normálisan leülni és kommunikálni h a másiknak mi a pontos baja mire van szüksége hogy tudnál neki segíteni? Meg pihenne,ergo utal rá h hagyd békén,mert levegőre vágyik te meg szét pörgős tipus vagy. Ha vadidegenektől kell tanácsot kérni 8 év után,ott vmi nagy baj van az adott kapcsolattal.
2019. szept. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ejjj mar az Istenit...


Csak tanacsot kerek!!!! 😭😭😭

2019. szept. 13. 00:29
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondold végig miket mondott konkrétan, mikor kérte hogy máshogy viselkedj, és miket mondott magáról, hogy mit hogy szeretne. Ha ebben van reális tényszerű dolog akkor azt memorizáld. Szóval tanuld meg, és gyakorold be előre a szitut, gondold végig hogy kell, hogy mindig eszedbejusson. Szerintem ennek örülne ha látná hogy figyelsz rá, arra amiket mondott, és komolyan veszed. És foglald el magad olyannal ami feltölt téged és kikapcsol, neki meg néha adj puszikat, és néha legyél ott körülötte.
2019. szept. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Rockarc ***** válasza:
57%

Szerintem epp ujraertekeli a kapcsolatotokat magaban. Tul vagy mar az utolso utani pillanaton. Mar nem azon gondolkozik, hogyan tudna javitani, hanem azon, hogy tavolodjon. A fo gond, hogy rajott, hogy a te termeszeted, vagy alapertekeid nem azonosak az ovevel. 8 ev hosszu ido. HA rovidebb lett volna, valoszinuleg mar elbucsuzik toled.


De nem sokat nyersz akkor sem, ha a vegen ugy dont, hogy marad. Sose lesz mar a regi a kapcsolatotok. Nem az a baj, hogy ilyen vagy. Az a baj, hogy masmilyennek ismert meg, es neked igyekezned kell olyannak latszani, ami nem vagy. Ezt hivjak kiabrandulasnak. Ha valamit tenni akarsz, azt gyorsan tedd meg. Leginkabb az erzesei felol kozelitsd meg, lapozz vissza a kezdetekhez, hol voltatok, mit csinaltatok, hogyan ereztetek akkor. Akar menjetek el ugyanarra a helyre. Vannak hibaid, de alapvetoen ugyanaz az ember vagy, mint akkor. Ha el tud fogadni a hibaiddal egyutt, akkor meg marad eselyed.


43F

2019. szept. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!