Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok érről?

Figyelt kérdés

A barátnőm el akar menni kirándulni kettesben egy férfi munkatársával.


Állítólag a srác hívta el kirándulni. Jogos, hogy ezen kiakadtam? Szerintem ez nincs rendben, hogy kettesben el mennek egész napra. Rákérdeztem engem miért nem hívott, a válasz: nem hiszi h egy egész napos turán kéne először találkoznunk...



2019. szept. 14. 01:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Ti mit gondoltok erről?
2019. szept. 14. 01:17
 2/14 A kérdező kommentje:
Elnézést a sok hibáért, most vettem észre!:/ azért remélem érthető:)
2019. szept. 14. 01:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként azt gondolom, hogy jogos a kiakadásod. Nekem meg sem fordulna a fejemben,hogy másik férfivel túrazgassak ...
2019. szept. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ugye? Azt mondta , hogy a barátnője sose ér rá ezért élt a munkatársa ajánlatával, ha a barátnőjével menne el akkor nem akadnék ki, de mégis csak egy pasival akar menni. Már volt 1x ilyen h egy srác barátjával találkozgatott aztán az rányomult. De nem történt semmi. En mondtam neki h biztos ez a srác is többet szeretne tőle.
2019. szept. 14. 01:39
 5/14 Rockarc ***** válasza:
100%

Hat ez valook. Tobb szempontbol is. Nekem nem kene. Maradjon ott estere is, es masnap reggel mar ott varnak a cuccai osszecsomagolva.


Az biztos, hogy nem tudja, hogy mirol szol egy komoly kapcsolat. Nem tudom hany eves, de fejben gyerek meg. Vagy direkt csinalja. Egyik sem jo.


43F

2019. szept. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
22 éves én 24 vagyok.
2019. szept. 14. 01:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is velük mentem volna. Sőt, nem is. Ha felmerül, hogy másik pasival megy egyedül(kettesben) kirándulni,szóval aki nem én vagyok, szal ha egyáltalán felmerül, szerintme már szakítottam is volna. Szóval szakítanék. Ha nem szeret, és mást szeret, minek legyek én vele. Plusz viszonzott is, ott vannak ők egymásnak. Akko legyenek boldogok, de én ott nem leszek fölösleges harmadik. A saját párkapcsolatomban.
2019. szept. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
*A csaj meg szóval nem lett volna köteles elfogadni,ha meghívta. Tehát visszautasíthatta volna, hogy "bocsi, de van barátom", vagy "csak úgy megyek el veled, ha jöhet a pasim is". Valami ilyesmit kellett volna rá reagáljon. Nem még elmenni vele egy egész napra.
2019. szept. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mit csináljak? Hiába mondtam neki, hogy ez szerintem abszurd és nem csinalunk ilyet a párunkkal, hanem akkor elvisszük magunkkal... persze a barátnőivel azt csinálhatna amit akarna nem mennék.
2019. szept. 14. 06:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmegy, èn szakítanèk. Èn azt gondolom, hogy ez kb. egy randi. Most vagy az van, hogy nagyon naív, vagy nagyon is bejön neki a pasi, azèrt nem akar nemet mondani.

Visszatartani nem tarthatod, ha menni akar menjen. De onnantól kezdve a te döntèsed, hogy mit teszel.

2019. szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!