Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha megismerkednél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha megismerkednél egy nővel s egyre nagyobb lenne a gyanúd hogy a pénzed miatt van veled?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Ez a veszély nem áll fenn, minimálbért keresek. 39F
2019. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Elfogadnám, mert szerintem ez a legjobb, amit kaphatok.
2019. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"Ez a veszély nem áll fenn, minimálbért keresek. 39F"


Van olyan nő akinek ezzel kell beérnie, így a veszély fennáll, max. kevesebb nővel szemben...

2019. szept. 14. 12:14
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Elzarnám a pènzcsapot, ès megnèznèm mi törtènik.
2019. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#3: Én csak a magyar nőkre értettem, valóban vannak etióp nők, akik csak a pénzemért lennének velem.
2019. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miből gondolod?
2019. szept. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én azért nem vagyok biztos abban, hogy egy borzalmas személyiségű, ámde pénzes ember mellett megmaradna egy nő is.

Ismerek nagyon jól kinéző, és munkanélküli pasast, aki csak ideig óráig tudhat magának egy nőt. Nem véletlenül.

2019. szept. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazából én arra az esetre gondolok, amikor a nő feji a pasit, ellenben amikor a pasi költene (a saját pénzéből) akkor próbálja visszafogni. Ez az egyik olyan jel amiből gyanús lenne a kérdés tárgya.
2019. szept. 14. 12:25
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Kulon kassza es senki nem szol bele h a masik mire kolt.
2019. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Savlekotő ***** válasza:
100%
Külön kassza problem solved,elég gáz ha már az elején a pénzen csattog egy pár és a saját fizetésünkkel is el kell számolni nem költhetünk magunkra a sajátunkból,akár férfi akár nő ez gáz,ezek szoktak Tisza virág életűek lenni és a vége a nyuszika közösülj a fűnyíróddal..
2019. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!