Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek volt igaza szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt igaza szerintetek?

Figyelt kérdés

Nos, a párom új profilképet rakott ki, amit én "szíveztem", aztán kiakadt, hogy én miért nem csak "likeolom". Már ezt nem teljesen értettem, a párja vagyok 4 éve együtt vagyunk, szegyell?


Aztán megnéztem, és "szivezte" meg egy csaj, aztán gondoltam rakerdezek teljesen normális hangnemben, kicsit szamonkeroen, hogy ez ki,a válasza, hogy miért, más nem szivezheti a képet, hát teljesen felhaborodtam, az baj, ha én szivezem, de ha más nő, az nem, az teljesen rendben van.


Aztán itt húzta a dolgot, nem mondta meg ki az no stb.


Most az a kérdés, hogy szerintetek szégyell e engem a párom, mert se közös kép nincs kinn, se hogy kapcsolatban vagyunk, már 4 éve.


És most még ő van besertodve, és hogy én koltozzek el a közös lakásból.

Szerintem nagyon szánalmas és gyerekes amit művel.


Ja és ő tudja az én telefonomnak a kódját, én viszont nem az övét....


Én 20L ő 23F


2019. szept. 14. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

1. Szerintem egyáltalán nem mérvadó egy kapcsolatban a facebook, de én is furának tartanám, ha a párom azon akadna fenn, hogy én kinyilvánítom felé a szerelmemet.


2. Velem egyszer játszotta el valaki, hogy "költözz el", nem kellett másodszor mondania.


3. Miért kell egymás kódját tudni? Ha nincs bizalom egy kapcsolatban, akkor rég megette a fene.

2019. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy nem akarja, hogy tudjanak rólad.
2019. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván neked, de ha azt mondja költözz el számít egyáltalán még ez?
2019. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A másik meg, hogy folyamatosan ezt a TikTok hulyeseget nyomatja, és este amikor ott lenne a lehetőség osszebujni, szintén azt a francos telefonját nyomkodja...

Oda akarok bújni hozzá, elzavar, hogy később inkabb, aztán meg mikor letette órák múlva a telefonját akkor meg felkelt.

Reggel első dolga, hogy megy a telefonjaval a WC-re.


Ja, és amikor összebujunk, nézünk a telefonján videókat, előtte meg lenemitja a messengeren beszélgetéseit, ja és mindig törli az üzeneteit, nagyon idegesítő, és nem tudom mire vélni ezeket :(

2019. szept. 14. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Becsajozott.

Téged még tagad.

2019. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még egyszer nem kellene mondja,hogy költözzek el.Még ma csomagolj és hagyd ott a fenébe.
2019. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezerrel csajozik a pasid, és nem akarja, hogy tudják, hogy nem szingli.
2019. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szamodra nem egyertelmu ez a helyzet?
2019. szept. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!