Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmúlik a féltés/féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmúlik a féltés/féltékenység a kapcsolatban, az minek lehet a jele?

Figyelt kérdés

Már 4 éve a párommal vagyok. A kapcsolatunk elején adott több okot,hogy a bizalom ne legyen felhőtlen., ezért eléggé ragaszkodtam hozzá, szerinte féltékeny voltam.

Más lánnyal flörtölt, nála aludt, elment bulizni sokáig, az exeivel találkozott stb. Tudtam mindig,hogy ha a telefonjába nézek találok majd valamit.

Idén nyáron történt valami bennem, mintha egy kapcsolót lekapcsoltak volna. Már nem vagyok az. Nem ellenőrzöm, ha menni akar bulizni, hagyom stb.



2019. szept. 14. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Felnőttél. Semmi több nem történt.
2019. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kapcsolatban a leírtak alapján teljesen mindegy, hogy féltékeny vagy vagy sem. Ő sosem szeretett téged igazán és nem volt meg köztetek a komoly kapcsolatban elengedhetetlen bizalom.
2019. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 nadina1900 ***** válasza:
87%

Szerintem beletörődtél.

Vagy esetleg elkezdtél bízni benne.

Egyébként meg nem értem,ha ilyen dolgokat csinált miért is nézted el neki?

Más lánnyal flörtölt és aludt...tehát nem a legjobb lány barátjáról van szó, és hát gondolom benned is megfogalmazódott mi van,ha volt valami...

Bulik még rendjén vannak, ha szeretne menjen, az exeivel se kell feltétlenül rossz kapcsolatot ápolni.

De legalább ezeket megbeszélte veled? Vagy csak a telefonjából derült ki?

2019. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam akkor volt ez, amikor már elmúlt a szerelem. Nem érdekelt, hogy kivel flörtöl, nem érdekelt, ha félrejár, már csak érdekből maradtunk együtt. Egy darabig.
2019. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha kiderült akkor adott mindig valamilyen magyaràzatot.

Van ami kiderült, és van ami nem (hogy én tudok róla).

Mindig bíztam abban, hogy változik, ezért is néztem el neki.

2019. szept. 14. 17:26
 6/12 nadina1900 ***** válasza:
100%

De hát el telt 4év és hát te is látod,hogy nem változik ezek szerint.

Nem hiszem,hogy ez az álomcél,hogy ilyen ember mellett éld le az életed.

Ha semmi jelét nem mutatja a változás akkor beletörődtél és az érzéseid elmúlnak, most már csak maradt a megszokás. Szerintem.

2019. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

1. A féltés NEM egyenlő a féltékenységgel!

A féltés pozitív, a féltékenység negatív, ami önbizalomhiányból és bizalmatlanságból fakad.

2. Ennek az egész kapcsolatnak semmi értelme, már rég szakítanotok kellett volna.

3. Élvezed, hogy megalázva vagy, hogy nem tisztelnek téged?

Ennyire nincs önbecsülésed, önszereteted magad felé, hogy eltűröd, hogy így viselkedjenek veled?


Mégis, mi tart téged emellett az ember mellett? Talán kapcsolatfüggő vagy? De ha neked jó benne lenni a sz..rban és örök életre a boldogtalanságot választod, a te döntésed. Csak akkor ne panaszkodj, ne légy irigy más boldogságára, mert te is lehetnél boldog, csak te nem akarsz.

2019. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
A féltékenység egy egós birtoklási vágy. A féltékenység azt jelzi, hogy a másikra tárgyaként tekintesz, amit birtokolhatsz. A féltékenység a szeretet ellentéte.
2019. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Senki se tud évekig ilyen idegtépő kapcsolatban lenni! Az agyad egyszerűen bevette a lesz.arom tablettát. Konkrétan behunytad a szemed és homokba dugtad a fejed. Most már beleegyezel abba, hogy csinálja azt, amit, amik mellesleg gáz dolgok és rohadtul nem kéne megengedett legyen egy kapcsolatban.

Volt ilyen párom nekem is. Én ott mentem át ebbe az érzésbe, amikor a százezredik ilyen hülyeségét próbálta kimagyarázni. Ez volt a jele, hogy kiábrándultam belőle.

30n

2019. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Beletörődtél (elfáradtál ebben a dologban), vagy kialakult a bizalom.
2019. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!