Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi bajuk van azzal a férfiakna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk van azzal a férfiaknak, hogyha el kell tartani a barátnőjüket? Hisz régen is ez ment. (? )

Figyelt kérdés
Vagy talán az jobb,hogyha szegény csaj egy ótvar sz*r helyen melózik (mert mondjuk a környéken nincs más),mindennap hulla fáradt,és idegbeteg?
2019. szept. 14. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

??

Akkor a nő nem fog sosem dolgozni?

2019. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Régen cserébe a nő elvégezte a házimunkát, vacsorával várta haza a férfit. (Mellesleg nem sírnám vissza ezt a rendszert sem.) Manapság viszont csak plázáznak, meg költik a férfi pénzét.
2019. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Miért jó az a nőnek, ha teljesen kiszolgáltatott egy másik embernek? Miért jó az neki, ha pénzt kell kuncsorogni a másiktól, hogy vehessen valamit? Miért jó az neki, ha ingyenélőnek titulálják meg lustának?


Nem a kifogásokat kell keresni. Tanulni kéne, továbbképeznie magát az embernek, hogy jobb munkahelye legyen.

2019. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Én alapvetően az egyéni szabadságban hiszek kiszolgáltatottság helyett. Tehát kettőnk munkahelye és karrierje, amit azelőtt választott, hogy egymás életének részesei lettünk, nem tárgya a kapcsolatunknak és kettőnk közös otthona (később gyereke) teljes mértékben közös feladat, hiszen a közös életünk része, ketten hoztuk össze és ketten is építjük/tartjuk rendben. Én rengeteget tanultam, hogy ezen a pályán dolgozhassak, a párom némileg ebbe is szeretett bele, így ez sosem volt kérdés. Ellenben együtt főzünk esténként vacsit és másnapra ebédet, a házimunka közös, nincs itthon női feladat, csak olyan, amit egyikünk szívesebben csinál, másikunk kevésbé (vagy egyikünknek megvan az ereje hozzá), ha egyikünk sem, akkor pedig felváltva ráfanyarodunk. Számunkra ez így korrekt és izgalmas, így tudjuk megőrizni azt, akibe beleszeretett a másik és így tudunk egyenrangúak maradni. Szóval nem minden csaj dolgozik ótvar sz*r helyen, sőt... Van, aki azt éli meg szabadságnak, ha dolgozhat és tanulhat. Ha rossz a munkahelye, a megoldást ne a férjében keresse szerintem, hanem a saját múltjában. Nem szerencsés úgy élni, hogy valaki nélkül egy senki vagy, akinek az életében semmi sem igazán jó...


Szerintem normális embernek van igénye másra, mint otthon henyélni, számolgatni a pénzt, hogy meddig elég, mert sosem lesz neki annyi egy fizuból, mint a sajátjából, meg monoton munkát végezni, a kaja fölött állni egyedül és kevergetni meg felnyalni a lakást és kimosni a pasid szaros gatyáit... Én nem bírnám ezt, a házimunka és az otthonülés nem életcél, hanem valami, amit csináljon csak mindenki a maga nevében munka után vagy ha nem akarja, fizessen bejárónőt.

2019. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Az eltartás ellentételezése a korlátlan szex. A szerelem is már csak arúcikk a mai világban, én már nem is csodálkozom semmin.
2019. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Ja, ez ment az időkben mikor nőknek vagy nem volt joguk, vagy elbátorították őket a munkától. Manapság azért majdnem mindenki úgy nő fel, hogy gondolkodnia kell azon, miből fog felnőtt korában megélni. Ha valakinek egész életében az volt a terve, hogy ő majd férjhez megy és nem csinál semmit (gyereket se nevel), akkor attól minden józan eszű ember menekül. Hacsak nem milliárdos vagy, akinek trófeafeleség is jó.
2019. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként is, a mai világban mi értelme egy konyharobotnak és egy dísznek? Álom életetek lehetne, ha mindketten dolgoznátok és beletennétek annyit a magatok dolgába, hogy normális fizetést kapjatok. Ez a kapcsolattal járó anyagi közösség egyik legnagyobb előnye... Hogy nem 200-ból kell életet tervezned, hanem félmillióból havonta, amiből oké, hogy esztek meg öltözködtök egyénileg, de sok költség oszlik meg és sokkal több pénzetek marad fun dolgokra. Más vérét szívni meg csak egy helyben totyogni elég.
2019. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Miért kéne eltartani egy egészséges embert?
2019. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező!

Mit tudsz felajánlani egy kapcsolatban ezért az eltartásért cserébe?

2019. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egyenjogúság van, így ennek az előnyeit, és a hátrányait is élvezni kell, nem lehet csak a fenenagy fuggetlenseget hirdetni, miközben tenni nem akarsz érte semmit.


Egyébként, ha vállal a nő 6 gyereket, rendben tartja a lakást, mindig van főtt kaja, ha hazamegyek, eltűri, hogy néha félre megyek, és használati tárgyként kezelem mint régen, és nagyjából cseléd szintjén él, nem a pénzem költi, akkor ebben mi lenne a jó a nőnek? Szerintem egy párkapcsolat 2 egyenlő, szabad fel kapcsolata. Ha valaki anyagilag függ a másiktól, akkor az alárendeltté válik

2019. szept. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!