Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Ilyenkor mivan? Van egy pasi több hónapja naggyából mindennap ír ez idő alatt 2x találkoztunk.

Figyelt kérdés
Van egy pasi több hónapja naggyából mindennap ír ez idő alatt 2x találkoztunk (régóta ismerjük egymást, volt köztünk szex, csók) Szinte mindennap ír, beszélünk néhány mondatot aztán ennyi de nem erőlteti meg magát hogy találkozunk nem jutunk sehová ebben az egészben, én kezdem unni ezt az egésszet nem értem mit akar tőlem. Miért keres ha közben meg nem jutunk sehová?

2019. szept. 14. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom csak két reszelésre kellettél neki, de amúgy nem jössz be neki valószínűleg.
2019. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idosek vagytok? Te kajak nem latod, hogy neha szexelni akar es ennyi? Nem lesz itt sehova tovabb.
2019. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keres, mert áll a farka. Ennyi...
2019. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
A válaszolók nagyon egyszerűnek látják ezt a dolgot, pedig nem az, átélni meg főleg nem. Válasszal nem fogok tudni szolgálni, mert ugyanebben a szituációban voltam és hasonlóban vagyok...De gondoljátok már bele egy kicsit, a szexhez is találkozni kell. Ha az a probléma, hogy az illető nem akar találkozni vagy valahogy sose jön össze vele a találkozó, de közben állandóan/rendszeresen ír, akkor ott ez a dolog nem stimmel. Főleg ha még ő is kezdeményezi a dolgot. Főleg, ha nincs is neki más a képben. Főleg ha még a kérdések alól is kibújik. Hát ha én erre egyszer választ kapnék...
2019. okt. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerinted mennyi energia naponta párszor írni? A budin megteszi. Nagy cucc.

Másokkal is dug, ő is melegen van tartva, ez van.

2019. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg az h te kérdezel rá a talira? Vagy ez megalázó?
2019. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!