Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem miért van mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem miért van mindig azzal elfoglalva, hogy bizonygatja, nekem melyik nő jön be?

Figyelt kérdés

12 éve vagyunk együtt. Az a hobbija 2-3 éve, ha nézünk egy tv müsort, akkor én azt a csajok miatt nézem. Ezt nem mérgesen mondja, hanem lekezelően “nézzed csak nyugodtan az xy popóját, tudom hogy úgyis ez a típus jön be neked”. Máskor felsorol 3 csajt, a kondiból ahol együtt voltunk hogy eltalálta-e melyik jön be nekem?! Amikor beszélek erről vele, azzal jön hogy semmi gond, nem zavarja a dolog, van szemem, nyugodtan nézzem meg őket. A munkatársai közül is mindig mondja, hogy x csaj tudja hogy az esetem, de múltkor odaáig ment hogy részegen előadta mosolyogva, hogy képzeljem el én is nagyon bejövök a csajnak, mondta neki. De ez őt nem zavarja ám!!!

Miért csinálja ezt? Szexuálisan elég prűd, 1000% hogy nem hármast akar vagy ilyesmit. Csak szivat ezzel csak nem értem miért.

Hallottatok már ilyet?


2019. szept. 14. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Én ugyanezt csinálom a feleségemmel.
2019. szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem erzi,h tetszik neked es ertekeled ot. Marmint a felesegedet. Feladta,h tetszen neked. Felole kezdhetsz mas nokkel,nem erdekli. Mas pasi van neki kilatasba. Az ertekeli ot. En is voltam igy az rlettarsammal.

N/36

2019. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
2-es! Jól írod, én is ezért mutogatom a férfiakat a páromnak. Azt érzem hogy nem vagyok jó neki, akkor majd én mutatok neki igazi férfiakat.
2019. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra vágyik, h azt mondd, h neked csak ő tetszik. Meghogy neked xy, x vagy y nem kell, hanem csak ő. Csak őt látod szépnek.
2019. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez annak a jele, hogy úgy érzi hogy háttérbe szorul, talán nem dicséred eleget már a testét, nem veszed észre rajta az apróságokat, amikkel direkt neked készült. Vagy volt valami "elszólásod " ő előtte vagy egy havernak egy másik nő testéről és azóta ezen aggódik. Beszéld meg vele sürgősen mert őt valami bántja belülről, ráadásul veled kapcsolatos és más nővel szinte biztos!!
2019. szept. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
En akkor csinaltam ezt,amikor mar kiabrandultam a parombol es azt akartam, hogy lepjen le valaki massal.
2019. szept. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Rettentően gyerekes a viselkedése. Normális érett kommunikáció helyett belemegy ilyen éretlen játszmába. Mert ugye luxus lenne leülni veled és megbeszélni őszintén ami bántja.

Érezted vele, hogy szereted, hogy mennyire vonzónak találod még mindig?

2019. szept. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk autozaskor megy ez, utálok vele kocsival menni ül és mondja : na mi az tetszik ?

És direkt keresnem kell hol van az a nő akire éppen gondol hogy én azt nézem.

Nem nézhetek be egy kereszteződésbe mert én azt nézem jön e autó O azt hogy megy e ott valami nő és tud e nekem beszolni.


De megoldottam, nem megyünk kocsival együtt 3 éve így nem szologat be.


Azt nem tudom miért csinálják.

2019. szept. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
ha ezt pár évenként csinálja, akkor nem tudom miért probléma. Szeritnem az érdekesebb kérdés, hogy miért kel ilyeneket kiírni ide. Sima önértékelési zavar
2019. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy a kapcsolatunkban én vagyok aki jobban kimutatja az érzéseit. Rendszeresen elmondom neki, meglepem, ilyesmi. Nem mondhatja hogy nem kapja meg elégszer hogy nekem ő a legjobb.
2019. szept. 15. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!