Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom a legtöbb ilyen alkalommal ezt teszi?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon sok esetben elkezdi ütni magát, hogyha valamivel megbánt engem vagy valamiben nem egyezünk ahelyett, hogy normálisan megbeszélné velem a problémát. Előbb mindig ezt csinálja és csak utána nyugszik le és beszél velem. Elég félelmetes dolognak tartom.
2019. szept. 15. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Exem is hasonlót művelt, ha vitáztunk egyszer-kétszer. Ezért már az exem. Menekülj szerintem. :D
2019. szept. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Savlekotő ***** válasza:
100%
Most még magát üti nem kell sok h az idegbeteg pasas téged is elkezd ütni. Ébredj fel,aki üti magát vitánál az kicsit elmebajos de semmiképp nem normális ...
2019. szept. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Rockarc ***** válasza:
34%

Nem tudom mire gondoltal ezzel a kerdessel. Csukd be a szemed, amikor ezt csinalja es akkor olyan, mintha meg se tortent volna? Esetleg xanaxot akarsz a teajaba keverni, vagy mi?


Ha egy orvos meglatja lekotozi telenyomja nyugtatoval, es evekig nem latnad. Ha neked ennyibol nem jon le, hogy egy idegbeteggel elsz egyutt, akkor nem tudom mi kell meg. Vagy te szereted a felelmetes dolgokat?


Ilyenkor mindig abba remenykedem, hogy egy 16 eves tapasztalatlan lany irta ki a kerdest, nem egy 28+-os no. De inkabb mindig a masodikhoz van kozelebb az eredmeny es ez megdobbento.


43F

2019. szept. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Törödeshiany

Gyerekkorbol ered amikor pl elesik a gyerek es anya felkapja.

Felnötten szokott ez atcsapni olyanokban hogy a fiuk ha valami törtenik pl ököllel betörnek ablaküveget stb aztan mennek a kezüket gipszeltetni.

Figyelemhiany teheretlenseg konfliktuskezelesi problemak

2019. szept. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Pl dühükben ütik a falat vagy üveget törnek be. Azran faj nekik vagy gipszelni is kell.


Hasonlit arra amikor öngyilkossaggal fenyegtöznek vagy kiserelnek.


Figyelemhiany figyelemfelhivas törödeshiany a hattere. Illetve hogy nem tudja magaban kezelni az elutasitast veszekedest. Ezt tanulni kell. 30 40 esekre màr nem jellemzö csak a fiatalabbakra

2019. szept. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Azt hogy idegbeteg. Te választottad.
2019. szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz,nem kell sok és téged kezd ütni.Menekülj amig nem késő.
2019. szept. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!