Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsáltanátok?

Figyelt kérdés

6 év kapcsolat ment a kukába.

Amióta együtt vagyunk, a szex nem működött miattam.(22 éves lány vagyok). Az előző kapcsolatomból szorongást hoztam, és sosem tudtam feloldódni, kezdeményezni, ami végül a szex eltűnését eredményezte. A pasim sokszor próbálta megbeszélni velem, de én nem tudtam megoldani magamban, pszichológushoz is jártam.

És ekkor jött, hogy ő megismerkedett valakivel. Egy lánnyal. Anno rengeteg időre eltünedezett, én azt hittem, hogy haverokkal van, mire kiderült, hogy ezzel a lánnyal találkozgatott. Nem sokszor, a csaj nagyon nyomult rá, a pasim viszont nem engedett neki semmit. A lényeg, hogy együtt voltak programokon, stb, tök jó barátok lettek. Megszakadt a kapcsolat, mert a csajnak elege lett, hogy a pasim nem őt választja.

Ennyi röviden. én szakítottam, és nagyon fáj. Az én hibám volt az egész, ugyanakkor O meg 2 évig hazudott. (Addig tartotta a kapcsolatot a csajjal a hátam mögött).

Jól tettem, hogy kidobtam? O helyr akarja hozni, már az öccse hívogat engem telefonon, hogy oldjuk meg még engem ott az egész ismeretségi kör imád, szeret, a pasim is, a haverjai is, a családja is. Szerintem ezt viszont nem lehet megoldani, és mindenki szerint én reagálom túl.


2019. szept. 15. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Jól tetted, 6 év szenvedés ment a kukába...

22 évesen simán jó eséllyel indulsz bárkinél a szorongásaiddal együtt is.

2019. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Jó döntés volt szerintem. A leírtak alapján a kapcsolat miattad ment tönkre, amivel tisztában is vagy, de ez még nem ok arra, hogy hazudjanak. Ezzel megtörött a bizalom az alapból is halott kapcsolatban, nem tudom mi olyan jó itt, amit folytatni kéne. Neki kellett volna szakítania még 2 éve, mikor elkezdtek találkozgatni, de valószínűleg így volt kényelmes neki. És ezért is keres most, mert kényelmes opció vagy.


Bízz jobban a döntéseidben és most arra koncentrálj, hogy ezt a szorongást és a vele járó, illetve a háttérben megbúvó problémákat megoldd, hogy a következő kapcsolat ne fusson zátonyra miattuk.

2019. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Ezen nincs mit megoldani, nem vagytok egymásnak valóak. Ha nem vagy képes szexelni, akkor kár kapcsolatban lenned. Nem szép dolog, hogy a hátad mögött nőzött, de mégis mit tehetne ha veled nem tud mit csinálni.
2019. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Miafhax...?

“a csaj nagyon nyomult rá, a pasim viszont nem engedett neki semmit.”

“Anno rengeteg időre eltünedezett, én azt hittem, hogy haverokkal van, mire kiderült, hogy ezzel a lánnyal találkozgatott.”

Heh...? Ez most komoly? A pasi hazudozott, titokban találkozgatott - bocsi, RANDIZOTT - más lánnyal, és te azt kérdezed, h jogosan dobtad-e ki...?!!!

IGEN, jogosan!

2019. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Ah, tuti rendszeresen dugtak. Nehogy elhidd, hogy nem :D hiszen hazudott... Hazudik mindig, mindenben. Jól tetted, hogy szakítottál!

Miért nem keresel más terapeutát? A jelenlegi úgy tűnik nem tud neked segíteni.

Miért reagálnád túl? Mindenki szerint? Ki az a mindenki? Barátok, ismerősök? Ők élték át, vagy te? Ki tudja, hogy más hogyan reagálna, ha vele pont ez történne, te így reagáltál, ezt érezted helyesnek. Úgy dönts, hogy neked legyen jó, ne a barátok, haverok, rokonok miatt dönts másképp, mint ahogy érzel.

2019. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Rockarc ***** válasza:
49%

Nem hibaztal, talan csak ott, hogy mar hamarabb be kellett volna ezt fejezni. Ne hagyd, hogy masok lehuzzak az onbizalmad, hoztal egy dontest, egy felelos dontest, es semmi okod ketelkedni onmagadban es az erzeseidben.


43F

2019. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem neked kellen megköszönnöd,hogy ennyi deig kínlódott veled. Nem várhatod el egy egészséges, fiatal férfitől, hogy szűzen éljen, meg téged pátyolgasson évekig. Már ez is több volt tőle az elvárhatónál. Azon is csodálkozom,hogy még neked van bármilyen elvárásod. Ezért szoktam mindig mondani és így is cselekszem, hogy csak ribizli lányokkal foglalkozok. Ezerszer normálisabbak,lazábbak, nyíltabbak.
2019. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

17:58

Nyílván ha valakinek fizetsz azért hogy kedves legyen hozzád, akkor nem érdekli hogy ténylegesen mekkora lúzer vagy. De nem kell ám félned a hétköznapi csajoktól, csak egy kicsit többet kell az agyadat használnod ha akarsz valamit tőlük. Túl nagy kihívás?

2019. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem prostituáltakról beszélek. előző voltam.
2019. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zsoltmester ***** válasza:
Szerintem amíg ilyen problémád van addig felesleges párt keresi , szex nélküli párkapcsolatnak semmi értelme.
2019. szept. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!