Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élünk, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünk, nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel évek óta együtt vagyunk,kb 2 hónaponta tudunk találkozni (mikor iskolaszünetem van).Most a hétvégét alkalmunk lett volna együtt tölteni,mert hazautazom,de nem akarja,mert ezen a héten kezdte az egyetemet,és "nagyon húzós", már most "nagyon fáradt".Én volt,hogy egész éjjel utaztam,hajnali 3-kor értem haza,majd másnap reggel már a vonaton ültem,hogy láthassam... Szeret egyáltalán,ha ennyi áldozatot sem tesz meg értem?Van még értelme ennek a kapcsolatnak?

Tanácstalan vagyok.



2019. szept. 17. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Nincs. A távkapcsolatok nem működnek tartósan.

És az is lehet, hogy neki már van valakije.

Szerintem ne erőltesd ezt a dolgot .

Én a helyedben nem fektetnék ebbe túl sok energiát.

A 2 havi találkozás is nevetséges, ugye te sem gondolod komolyan hogy bármilyen kapcsolat is lehetséges így!?

A nődet már kúrja valaki.

2019. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem csal meg,ez az egy tuti.Egész nyáron ki se mozdult,tudom,mert végig nekem írogatott.Az egyetem kezdetéig ki se tette a lábát otthonról.
2019. szept. 17. 21:27
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de az ilyen egyetem, új közeg stb. dolgok tökéletesen kedveznek annak, hogy félrelépjen. Szerintem nagyobb eséllyel megismerkedett valami másik pasassal, és azért mondja le a dolgot. Lehet nem így van, de jobb ha felkészülsz erre a forgatókönyvre.
2019. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Fájdalmas, de szerintem is qrja egy bika. Legyen benned férfiasság, szó nélkül lépj le.
2019. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Savlekotő ***** válasza:
88%
Két havonta mire elég max dugtok egyet? De az nem kapcsolat max szex kapcsi,elhidegült van uj jelölt,uj közeg,fáradt igen hozzád azért hárítja a minimális találkozást is.
2019. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Savlekotő ***** válasza:
100%
Nem csal meg,sokan élnek ebbe miközben a másik az első szembe jövővel megy el és ha még látod is mentegeted.. Távkapcsolat előbb utóbb kuka. 2 évente két havonta,te is tudtad h véget ér ez,te is tudod h egyoldalú ez már rég ő érted ennyit se tesz meg,ne várd meg mig kidob..
2019. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Addig dobd, amíg ő nem rúg beléd!

Úgyis ezzel a nagy a távolság dologgal takarózna.

2019. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,várom még őket.A nehéz oldala az,hogy 4 éve vagyunk együtt,egymással terveztünk,nagyon kötődöm hozzá.Abban biztos vagyok,hogy (még) nem csal meg,és azt is tudom,hogy tényleg fáradt, tegnap bőgve jött haza,pedig még csak első nap volt,pénteken már ZH-zik.Mégis,én akármilyen fáradt lennék, a seggem verném a földhöz örömömben,ha esélyem lenne találkozni vele.Ő meg pihen,mert "nem lenne ereje velem foglalkozni...
2019. szept. 17. 22:02
 9/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Te ismered jobban, de ha nem is szexelt mással, akkor is nagyon esélyes, hogy van valakije.

2 havonta találkozhatsz vele? Az milyen már.....Ez nem kapcsolat, ráadásul nincs jövőkép, együtt nem tudtok elmenni sehová több napra esetleg, ennek vége lesz.

A véleményem az, hogy a kapcsolat addig működik, amíg te fenntartod, ő úgy van vele, hogy neki így is jó meg úgyis, ő nem hoz áldozatot, nem szeret.

2019. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Savlekotő ***** válasza:
Eleve totál más felé mentek,más közeg,távolság,4 éve így csináljátok,ha szeret még fáradtan is akarna látni bújni melletted pihenni,két havi alkalommal,tudom mert nejem orvos és szarrá dolgozza magát mégis örül annak is ha csak úgy fekhet mellettem.. Ő már valaki más után érdeklődik és elhidegült tőled ha lenne ereje inkább lenne az új egyetemi barátaival stb,ez halott kapcsolat főleg h írod h te többet teszel bele rég,te mész hozzá fáradtan is,kelsz korán vonatozol,,ő meg nem képes erre se h elviseljen maga mellett,két hónap nem találkozás után. .. Elgondolkodtató ,ha még nem csalt meg arra az útra lépett. Távolodik. Távkapcsolat maximum akkor működik ha előtte kb 5 év együtt élés volt és még akkor tönkre teheti azt is.
2019. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!