Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom egy másik nővel beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egy másik nővel beszélget, hogy viseljem ezt el?

Figyelt kérdés

Párom szerint egy házas nő az, akivel reggelente a buszmegállóban beszélget mikor munkába megy. Itt lakik valahol a mellettünk lévő lakásban. Ma megfigyeltem őket az erkélyről, a nő majdnem megérintette a párom könyökét a nagy magyarázás közben. Buszra is előre engedte, egymás mellé ültek le csak egyikük az egyik sorba a másikuk a másik sorba tehát nem egymás melletti 2 széken. Tudom, ez nem szép dolog. Páromnak írtam egy üzenetet és ő neki nem tetszett, azt állította hogy 2 méter volt köztük. Mikor saját szememmel láttam, hogy jó ha 20cm volt köztük. Megkérdezni tőle, hogy ennyire fázik e és sok hasonló apróságot. Már elegem van. Sírni tudnék. Egész nap kiül ez az arcomra. A hangulatomra. Párom is ordibált már velem, hogy megint kezdem az ostobaságaimat. Ő rám sose féltékeny. Sajnos nekem nincs önbizalmam és sokszor voltam régen is ilyen.

Hogyan lehet ezt kezelni, és nyugodtan élni? Bízom benne, de félek nehogy megcsaljon. Korábban évekkel ezelőtt már csaltak meg. Az a baj, hogy a mostani páromnak én vagyok az első nő az életében akivel intim helyzetbe is került.



2019. szept. 18. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon beteges vagy. Miért kell kivetíteni a korábbi fájdalmaidat egy ártatlan emberre? Aztán ha elhagy emiatt te fogsz a legjobban panaszkodni...
2019. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak jobban elijeszted magadtól. Vedd elő a szexi, nyugodt éned.
2019. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

"Bízom benne, de félek nehogy megcsaljon"


Hogy is van ez?


Nyugodj le vagy elveszted.

2019. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig, ha most idegeskedsz, akkor megcsal? Lehet.

Ha nem idegeskedsz, akkor megcsal? Lehet.

Akkor minek idegeskedni?!, max stressz lesz otthon, te agybajos vagy mert félsz, hogy megcsal, ő agybajos mert tudja, hogy leskelődsz utána, gyanusítgatod. Beszélget a buszmegállóban/buszon egy nővel, az nem jelent semmit, s lehet azért álltak közel mert nem hallották egymást, s a gesztikulálásban megérintett könyök nem ugyanaz mintha a nő az ölébe ugrott volna s ott helybe magába dugta volna a farkát... tiszta potyára eszed magad.

Régebb ilyen voltam én is, aztán eldöntöttem, h minek egyem magam, úgyse tőlem függ, hogy a másik a farkát hová dugja, ha meg dugja s kiderül, bőven elér akkor agybajt kapni.

Engem se vet fel az önbizalom, engem is csaltak meg, de amíg ki nem derül valami a férjemről mi a búbánatos lóf.szért idegeskednék?, az max stresszt generál itthon, egy dologot megtanultam, a férfiak a rugalmas hosszú pórázt szeretik.

2019. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik nővel beszélget, van ilyen. Még ha az orrod előtt flörtölne, enyelegne vele, maga mellé ültetné a buszon - velem csinálták ezt. Egyelőre nem történt semmi ilyen. Felnőtt emberek, akik kommunikálnak. Nyugodj meg!
2019. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Diazepam ***** válasza:
100%
Ha félsz is meg fog csalni ha meg akar, csak így még oka is lesz rá.
2019. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Megérintette a könyökét? 😆

Bocs,de ez több,mint vicces. Aggódni lehet,de azért ez kicsit túlzás szerintem.


De,hogy a kérdésedre válaszoljak. Sajnos nekem is volt ilyen időszakom.. előző párkapcsolatban sárba tiporták az önbizalmamat többszörös megcsalással.

Minden nap elmondtam magamnak,hogy "engem választott, így szeret ahogy vagyok,nem kell neki más". És eltűnt a féltékenység.

2019. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenységeddel megmérgezheted a kapcsolatotokat, azért mert valaki régen megcsalt a mostani párodra nem vetítheted! Ráadásul a megint kezded-ből arra következtetek, hogy nem az első eset. Dolgozz az önbizalmadon, kezdeményezz a párodnál, biztos értékelni fogja, vagy vegyél egy-két merészebb ruhadarabot, akkor az idegenek elismerő pillantása is jót tehet, esetleg egy új frizura, persze nem egyszerre, csak fokozatosan.
2019. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 Nem megérintette, hanem: "majdnem megérintette a párom könyökét"

:)

Így még viccesebb az aggodalom.

2019. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Na igen, itt az eredménye a hűtlenségnek. És még képesek felháborodni sokan, hogy miért is olyan nagy baj egy kis félrekefélés. Ezért. Itt az eredmény. Egy lelkileg roncs nő pl. Akinek az önbizalma a mélyebbnél is mélyebbre került a másik jellemtelensége miatt. És mindez a következő emberen csattan. És képesek csodálkozni, hogy miért van ennyi lelkileg sérült ember.

Kérdező, keress fel egy pszichológust. Egy beszélgetés még nem vezet automatikusan megcsaláshoz. Szerintem neked előbb érdemes lenne helyrejönnöd, és csak utána kapcsolatba kezdeni valakivel.

2019. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!