Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hozd vissza a régi szerelmet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozd vissza a régi szerelmet? De hogyan?

Figyelt kérdés

Elhidegült házasság. Nagyon jó ember,szuper apa, alapvetően semmi gond vele.

Egyszerűen csak eltávolodunk egymástól párkapcsolati szinten.

Próbáltuk,hogy több időt szánunk egymásra,elmentünk kettesben hosszúhétvégére is.


Szeretném újra azt érezni,mint régen. Tudom ugyanazt már nem lehet,de legalább a szikráját. Tudom,és érzem rajta,hogy ő is tudja nem jó ez így. Szeretnénk dolgozni rajta,hogy hozzuk rendbe a házasságunkat. De hogyan?



2019. szept. 18. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Párterápia? nem lehetne megoldás? Főleg, ha mindketten akarjátok.


De belinkelek egy cikket is, hátha az megoldás lehet.


Ha hiszitek, ha nem, ez nemcsak férj- feleség viszonylatban, hanem nálunk is működik - holott egy kamasz és egy anya kapcsolatáról van szó. Csak én azt szoktam megkérdezni, hogy mi az, amivel elégedetlen és ha tudok, változtatok rajta :-)


Még mielőtt valaki félreértené, nem szexuális kapcsolatról van szó, csak 1 szobában lakunk és így mindkettőnknek alkalmazkodni kell a másikhoz :-)

2019. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!