Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a barátnőmnek, hogy már le tudom vágni a körmömet? F31

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg röviden, amikor szakitottunk megint a barátnőmmel, akkor csúnya dolgokat vágott a fejemhez, pl azt is, hogy sosem lesz másik barátnőm, mert még a körmömet is képtelen vagyok egyedül levágni a jobb kezemen. (Bal kézzel ügyetlen vagyok)

Viszont idö közben itt gyk-n tanítottak nekem egy egyedi technikát amivel nekem is megy.

Azóta újra összejöttünk, de még nem szóltam neki róla :(

Biztos észrevette, hogy szakítás alatt is le volt vágva, de az nem gond, majd azt hazudom megint anyám vágta le. Csak most nem tudom ezt eltitkoljam e előle.

Az a baj, hogy sokkal jobb, amikor ő vágja, mert nekem így ezzel a technikával is nehezen megy és béna lesz, de félek ha rájön hogy már le tudom vágni megint szakitani fog.


Ti szakítanátok a pártokkal, ha kiderülne hogy már le tudja vágni a körmét? :(



2019. szept. 18. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen körmönfont valaki. Szerintem jobban jársz, ha online körmölöd le neki a hírt, különben kapnál pár körmöst érte, de minimum lekapna a 10 körmödről, aztán körmöd szakadtáig teperhetnél érte, hogy ismét ő vágja le.
2019. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
47%
Én nem szólnék, hátha haszontalannak érezné magát, tudja csak úgy, hogy mindenben rászorulsz.
2019. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

:D Gratulálok! 31 évesen tudod azt, amit mások 10 éves koruktól :)

Szerintem mondd el neki és gyakorold, lesz ez még jobb is . Biztos nem fog emiatt otthagyni :)

2019. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja kitett írásodban még nem tudtál az ügyetlenebb kezeddel körmöt vágni...ez ám a fejlődés. Még pár nap, és mentálisan fogod tudni a körmöd hosszát változtatni.

Úgy hogy haver...most indul csak az élet.

2019. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte gratulàcióm az elèrt sikeredhez!

Innen màr csak hatàr a csillagos èg!

2019. szept. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ti szakítanátok a pártokkal, ha kiderülne hogy már le tudja vágni a körmét? :("


Nem, én eleve össze sem jönnék 14 év alattival.

2019. szept. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!