Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg velem tervezi az életét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem tervezi az életét?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehet fura lesz ez a kérdés, de elmagyarázom. A párommal több mint két éve vagyunk együtt. Még nem élünk együtt. Én úgy érzem egész jól megvagyunk, kisebb viták néha vannak, de mindig meg tudjuk beszélni. A lényeg, hogy júniusban egyik pillanatról a másikra, időt kért, mert szerinte sokat voltunk együtt, és nem volt ideje a haverokra, a hobbijára. Nem a kapcsolatban szüneteltünk, csak szeretett volna pár napot egyedül. Nekem borzasztó rosszul esett, ráadásul kibukott belőle, hogy nem tudja velem képzeli-e el az életét, a jövőjét. Majdnem szakítottunk, de végül nem tudtunk. Utána történt egy borzasztó eset a családjában, eléggé összetört és én voltam végig mellette. Támogattam, segítettem. Később minden rendbe jött, és olyan volt minden mint régen. Viszont azt a témát, hogy a jövőjét hogy képzeli el, nem mertem feszegetni. A múlthéten viszont kibukott belőle, hogy velem képzeli el az életét, össze akar költözni, közös ház, gyerekek. Nem értettem, hisz az alig pár hónappal ezelőtti állapotához képest, nagy fordulat volt. Azzal jött, hogy amikor mellette voltam abban a nehéz időszakban, az sokat jelentett neki, és hogy sokkal tartozik nekem. És itt van a lényeg, nem akarom, hogy hálából érezze azt, hogy velem akar lenni. Ezt neki is elmondtam, de állítja, hogy szeret, hogy mindent megtenne értem. Nekem mégis ennek ellenére fura az egész. Több mint két éve vagyunk együtt, és én már sokkal régebb óta érzem azt, hogy vele szeretnék lenni és élni.


Mit gondoltok? Túlreagálom, vagy tényleg furcsa?


26N



2019. szept. 19. 00:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Tudod, néha kell az, hogy az ember rájöjjön mit akar... Ne fojtsd meg, ha a férfi szeret, akkor szeretni fog örökké. Mit árt neked az néha, ha úgy becsavarodik a haverokkal h maga alá tojik? :) Árt az neked? :) Nyilván túlzott a példa, de gondolom érted a lényeget.

32f

2019. szept. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Rockarc ***** válasza:
65%

Hat, elegge nem tunik egy erett szemelyisegnek. Ott kellett volna szakitanotok, ahol nem tudtatok. Ilyet egyszeruen nem mondunk a masiknak, mert az lesz belole, ami most van, leamortizalta a kapcsolati toket, amit addig egyutt felepitettetek. Pontosan az van, amit te is erzel, hogy ezek utan, hogyan vedd komolyan? Nalad pattog a labda, neked kell dontened.


Vagy mesz a szived utan, es azt mondod oke, koltozzunk ossze. (nem kozos haz es nem is gyerek) Vagy szakitasz, ahogy mar korabban gondoltal ra, nyilvan nem veletlenul.


Az emberek leginkabb az erzelmi donteseiket szoktak megbanni, nem pedig azokat, amiket tudatosan atgondoltak es dontest hoztak rola. Gondold at, hogy mik a lehetosegeid es donts. Ha nem tudsz donteni, vagy nagyon keteselyesnek erzed, akkor jo kompromisszum lehet, ha kivesztek egy alberletet, hogy lakva is megismerjetek egymast. Igaz, hogy ezzel tovabbi honapokat dobhatsz a kukaba, ha nem jon ossze, de a lelkiismereted nem fog maradosni, hogy mi lett volna ha?


Nalam egy ilyen mondat instant death, de mar az elotte levo soraid is leverik a lecet. Nem kell es nem is lehet megmagyarazni. Te mas ember vagy, donthetsz maskepp es ugyanugy lehet igazad.


43F

2019. szept. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

"és én már sokkal régebb óta érzem azt, hogy vele szeretnék lenni és élni."


"A múlthéten viszont kibukott belőle, hogy velem képzeli el az életét, össze akar költözni, közös ház, gyerekek"


gondolkodjal mar egy kicsit kerdezo

a gyik 99%aban mindenki arrol sir, hogy nincs senkije, nem kell senkinek, nem mukodik a kapcsolat, mert csaljak, stb.

te meg egyutt vagy valakivel akit imadsz, aki bejelenti, hogy veled akar elni...


te csak a sajat tompa fejecskedben gyartasz magadnak problemakat


inkabb tedd ossze a ket kezed es legyel halas hogy ilyen faszit fogtal ki


nem kell megertened a donteset, eleg ha elfogadod, hogy veled akar elni

nem tudhatod milyen durva dolgokon ment keresztul a tragedia miatt (csak o tudja mert o elte at), de miert olyan hihetetlen, hogy a tragedia igy megvaltoztatta a velemenyet?


inkabb ertekeld es becsuld meg es ne a hibat keresd

2019. szept. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Nekem az a tapasztalatom, hogy a 30 alatti pasik csak úgy vannak egy kapcsolatban. Lehet, hogy az utóbbi hónapok kellettek ahhoz, hogy egyáltalán elgondolkozzon a jövőn. Az idő kérés nekem kicsit furcsa, de ehhez kellene tudni a kapcsolatotokról többet. Nálunk például mindenkinek jár az énidő, sörözés a haverokkal, vacsora a lányokkal és ebből nem csinálunk problémát.

43N

2019. szept. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Ott vagytok, hogy nektek semmitek sincs még, se közös ház, se gyerek. De ha elhunyt egy szülője /csak feltételezek a fél információid gyanánt/, általában megrendíti az embert. Nekem azt tanították, és mondták, hogy majd akkor becsülöd meg a családot, fizikailag és fogalmi szinten, ha már nem lesz egyik szülőd sem! Ne adja az isten, hogy ez történt volna nálatok, vagyis a párodnál! A két kijelentés közt hónapok teltek el, és szerintem az általad használt "hála" kifejezés nem helyén való, itt szögezem le, hogy ez a szóhasználat nem a te hibád, hanem a párodé, ez egy kellemetlen félreértés egy nem megfelelő időben használt szóval. Tehát korábban akart egy kis időt, most pedig lecsengett a tragédia, és eldöntötte mit akar! Nekem elég kézenfekvő, hogy nem hálából akar Veled lenni, hanem, amikor megtörtént a baj kitartottál mellette, és ez segített neki egy döntést hozni!


A tanácsom az, amit fentebb is írtak, hogy menjetek albérletbe legalább fél-, egy évig és nézzétek meg milyenek a mindennapok! Nem a bizalmi dolgok végett, hanem, hogy egyáltalán működik-e ez az egész, mert kár lenne belefutni egy 20 milliós ingatlanba, amit aztán eladhattok 3 hónap múlva!


Viszont, ami nekem fura! 26 éves vagy, nem tudom a párod mennyi, mert ismeretlen maradt az életkora, hogy ennyi idős korotokra nem tudtatok semmit összehozni? Se azt, hogy valamelyikőtök külön éljen, se azt, hogy valamelyikőtöknek lakása legyen?

2019. szept. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ki olvassa ezt végig? Mi fél év után összeköltöztünk. Mégsem vele tervezem... Úgyhogy meg jó hogy felejtős vagy!
2019. szept. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

magadra alapozz!! senkiben se lehet 100% megbízni... látod, ha a párodnak úgy van akkor csak elővesz.. mert épp nincs ki vigasztalja..

törekedj saját egzisztenciára!!! és nem vagy még elkésve vele..

2019. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6-os:


Ne haragudj, de én eleve nem költözöm össze olyannal, akivel nem tervezünk közös életet.


A többieknek köszönöm a választ.

2019. szept. 19. 12:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem értékeld, hogy most már így áll hozzá, és próbáljátok ki az együttélést!
2019. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

"amikor mellette voltam abban a nehéz időszakban, az sokat jelentett neki" - Ilyenkor az ember átgondolja, hogy hányadán áll az emberekkel, és rádöbben, hogy van valaki, egyvalaki, akire számíthat...

29/F

2019. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!