Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normalis viselkedes? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis viselkedes? Csak en gondolom onzosegnek?

Figyelt kérdés

Tegnap nekem nagyon hosszu napom volt suli es edzesek, este ertem haza. A baratom a haverjaival ment iszogatni, engemnem hivott ezert nem talalkoztunk tegnap, bevallom kicsit rosszul esett de termeszetesen elfogadom mert kell a fius este es nem tettem szova, elfogadtam.

Ezert en mar 11 kor agyba bujtam, hulla faradt voltam, masnap 6kor keltem es ujra suli meg egy nehez nap.

Hajnal 1kor arra ebredtem hogy csorog a telefonom, a baratom hivott. Felvettem mert azt hittem valami baj van. Nem volt semmi baj, reszeg volt es csak felhivott, nalam akart aludni. Nem esett tul jol hogy ezert hiv fel es termeszetesen mondtam hogy en aludni szeretnek, ne aludjon nalam, koran kelek es letettem. Visszaaludtam par percre es ismet csorgott a telefonom, o volt az megint, felvettem es mondta hogy itt van a haz elott es engedjem be. Akkor mar kicsit kiiakadtam hogy ennyire nem tartja tiszteletben hogy aludnek, mondtam neki hogy nem megyek le es aludni szeretnek es hogy ezt mar mondtam neki hogy ne jojjon. Miutan letettem 10x felhivott folyamatosan hivogatott ezert kikapcsoltam a telefonomat. Felfoghatatlan volt szamomra hogy ezt nem fogta fel hogy aludne, koran kelek, nem volt megbeszelve, nekem ez kellemetle, stb. Utana persze megsertodott hogy kikapcsolam a telefonomat kinomban de nem tudtam mit tenni. Azota nem beszeltunk.


2019. szept. 19. 09:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Két figyelmetlen paraszt.
2019. szept. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Zsoltmester ***** válasza:
90%
Nyilván nem normális viselkedés.
2019. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Én is igy tettem volna.Ne jőjjön részegen és még mindenek mellett éjfél után.
2019. szept. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
Ugyanakkor ha már úgyis felébresztett. És ott állt a ház előtt, mibe telt volna felengedni és összebújni vele?
2019. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Bújjon össze részeg pasival az, akinek két anyja van.


Nem, nem normális viselkedés.

2019. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
Hát velem ilyet még nő nem csinált. Ráadásul a barátnőm? Tuti szakítottam volna ha odamegyek hozzájuk és elküld. Akikkel voltam, mind örültek volna ha éjszaka meglátogatom őket. Akár alszanak, akár nem.
2019. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Rockarc ***** válasza:
92%

Ideje ujraertekelni a kapcsolatodat. Szerintem nem vesztesz vele sokat.


43F

2019. szept. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Ahova nem hivnak,oda nem megyek. Alapveto illemszsbaly. Egy bunkoa baratod.

N/37

2019. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Fú lesznek itt még gondok... Ezek egyértelmű jelek! Készülj fel, hogy később egyre többet fog megengedni magának. Ez csak a kezdet. Nagyon erőszakosnak tűnik, nem mentség a pia.


Még most könnyű lenne szakítanotok, az ilyenek fognak bántalmazó kapcsolatba fordulni, mikor összeköltöznek, gyerek van stb. nehéz szabadulni tőle.

2019. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó: Az is egy tapló bunkó, aki a barátját/barátnőjét nem engedi fel úgy, hogy ott van a ház előtt és kikapcsolja a telefont inkább. Az sem szép, hogy részegen állít oda. De akkor is, ne legyen már ilyen egyoldalú; egyikőjük sem járt el helyesen bárhogy nézzük.
2019. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!