Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert van az, hogy a kapcsolat elrontója vagy a haverok vagy az anyósjelolt? Ti is tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
2019. szept. 19. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Mármint kinek a haverjai?
2019. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Igen, meg tud mérgezni még egy ígéretes kapcsolatot is.
2019. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a kettőnk családja volt az elrontója hiába szerettük egymást nagyon nem mind1, hogy milyen a te családod meg a párodè ès sajnos igen befolyásolják nagyon
2019. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Megoldás: nem kell nekik teret adni. Ha erőszakoskodnak vagy provolkálnak, láthatóan rosszindulatúak feléd, lassan leépíteni őket, de csak úgy lehet ha a párod is partner ebben és nem egy döntésképtelen ember. Meg amúgy is ez egy jó vizsga a kapcsolatnak, kiderül ki a fontosabb...
2019. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen elég gyakori. A haverok nem annyira mint a család. A haverok tini korban befolyásolnak inkább, aztán még ha nem is tetszik nekik valakinek a párja, felnőtt módjára kezelik. Viszont a család az elég durván keresztbe tud tenni. Pl az én anyám mióta összeköltöztem a párommal alig beszél velem. Bátyám sem helyeselte a döntést és kb senki a családból. Egyedül nagymamám támogatott volna ő viszont meghalt mielőtt elköltöztem volna.


Én tényleg átgondoltam mindent amit mondtak, mert mikor egy ember mond valami szart akkor még elengeded a füled mellett, na de egy egész család ócsárolása hagy egy-két kérdőjelet. Gondoltam nem látok a rózsaszín ködtől vagy valami. De hiába gondoltam át logikusan, nem volt benne logika, plusz most az idő is engem igazolt, mert ennyire kiegyensúlyozott életemben nem voltam, akkor érzem magam csak rosszul mikor beszélek anyámmal és megint hozzám vágja, hogy milyen szar alak vagyok.


Elnézést a kitérésért de a történetemmel akartam szemléltetni, hogy ha hagyja az ember akkor igenis tönkreteheti a kapcsolatát. Szerintem agyban fel kell nőni ahhoz, hogy mérlegeld azt amit a környezeted mondd a párodról, mert gyerekes az is hogy abszolút ne vedd figyelembe, de az is, hogy csukott szemmel hagyj rá mindent anyucira mert úgyis mindig igaza van

2019. szept. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nalam voltak a haverok is befolyasolták, pedig 30-as korosztalyról beszelunk, ranezesre ítelkeztek sajnos.
2019. szept. 20. 08:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahol ennyi el tudja rontani, az alapbol szar.

Mi volt a haverjaiddal konkretan? Azt sem ertem, hogy szolhattak bele.

2019. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A volt anyosjelölt kavarta rendesen a szart.
2019. szept. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egyik haverja telebeszélte a fejét az exemnek.
2019. szept. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!