Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hirtelen döntés, nagy hiányérz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen döntés, nagy hiányérzet, mi a helyes?

Figyelt kérdés

16 éves korom óta együtt vagyok a 7 évvel idősebb párommal. 17 évesen már együtt éltünk akkor még anyósnál,meg voltak akkor is a problémák de nagyon akartuk és mindenen átverekedtük magunkat..aztán jött az érzés hogy jobb lenne kettesben,külső segítséggel de sikerült ezt is megvalósítani. A legboldogabb egy év volt,pezsegtünk a kettes létben aztán beütött egy kis bibi ami miatt ki kellett költöznünk onnan. Gondoltam menjünk külföldre,az sajnos nem sült el jól de még mindig pénzzel a zsebünkben bárhova mehettünk volna. Párom javasolta menjünk vissza anyóshoz és gyűjtsünk még többet a meglévő mellé..igen ám,de anyós egy pióca a mi pénzünkön élt,abból evett,tartozásokra adtunk neki és hamar fel éltük a pénzt. Már ez is szúrta a szemem de akkor az öccse is be-be toppant havonta egyszer és meglopott minket..dugdosni kellett utána az értékeink. Anyós persze neki nyalta tövig a seggét ránk meg megtűrtként tekintett gondolom mert elfogyott a pénz és már nem volt annyi hogy csak úgy megengedhessük magunknak még az ő költségeit is.. volt pár vita,két tesó össze is verekedett,engem kibeszéltek. Párom is tökre maga alá zuhant a rossz döntései miatt..aztán amikor újra betoppant az öccse és anyós újra nyalta a seggét illetve úgy csinált mintha ott sem lettem volna..tehát a fiait megkinalta engem nem mikozben en rengetegszer adtam neki mindenbol..ezek utan kiakadtam es az edesanyamhoz meg a hugomhoz koltoztem egy szoba konyha alberletbe..javasolom azota is a paromnak hogy jojjon o is ide..elalszunk egy felfujhatoson is egy honapig meg ki nem megyunk ujra kulfoldre egy biztosabb lehetoseg kapcsan..de vetekszem magammal..nem tudom jo e ha egy szobaban laknank negyen de meg is itt legalabb nyugisabb a helyzet..ugyanakkor azt is felvetettem hogy jo mivel meg ott vannak a butorjaink maradjon es en meg itt kozben munka aztan majd kozosen kimegyunk de iszonyatosan szenvedunk egymas hianyatol..mert evekig minden percunket egyutt toltottuk es jol ereztuk magunkat.


Ti mit tennetek ebben a helyzetben,mi volna a legjobb megoldás?


20/L



2019. szept. 19. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. A számunkra most áprilisban jött el a változás amikor nagyon kiborultam anyósra is a sógornőmre is meg úgy mindenkire még a páromra is. Összevitatkoztunk; hozzá kell tenni, hogy eddig mindig tűrtem "úgy lesz ahogy te akarod mert szeretlek és bízom benned" de besokaltam és közöltem vele, hogy vagy én vagy az anyja.

Azonnal megkérte a kezem :D :D már újítjuk az új lakásunkat :)

Sok sikert remélem valamit tudtam segíteni az én történetemmel.

12/L

2019. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
21/L bocsi elírtam
2019. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!