Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkötelezettségtől való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aramnd kérdése:

Elkötelezettségtől való félelmem lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves fiú vagyok. és nem igazán volt eddig hosszabb párkapcsolataim,mint úgy kb 2-hét vagy 1 hónap. Mindig mentem más után.Igazából talán....Kalandvágyként tudnám definiálni. Sokat buliztam ittam összevissza évekig,amit el tudsz képzelni barátom . De jött egy lány.....Fél éve vagyok vele együtt lassan. az első 5 hónap gyönyörű volt .Rájöttem hogy nagyon szeretem.És ő pont olyan,akivel el tudom képzelni az életemet.Mert nem az a tipikus (csajszika) együtt kondizunk .És velem együtt nyom fekve és guggol. És mindig is ilyen lányt szerettem volna :) egyszer sem veszekedtünk. (persze voltak dolgok amiket meg kellett beszélni ) De egyszer nem emeltük fel a hangunkat. Viszont múlthéten itt aludt 2 napot . (igen nem élünk együtt mert tanulunk ) és éjszaka felkeltem valamiért,kimentem cigizni . És olyan kis fura érzés tört rám. olyan pánik szerű. még szeretem.törődök vele jól elvagyunk kondizunk együtt ugyanolyan boldogok vagyunk mint előtte :) . De valahogy ez olyan....eltűnt volna a rózsaszín köd effektus. és szeretem még,de már aláb hagyott kicsit,és ettől nagyon megijedtem. Soha nem voltam senkivel se együtt fél évig. (igen sokat züllöttem ) . Talán lehet hogy az előző életvitelem miatt félek ettől?hogy nem leszek jó pár....? Talán jó férj egyszer?... Szeretem és nem akarom.Soha nem találok még egy ilyen lányt,aki ennyire szeretne. az igazság az hogy az életemben mostanában így 2-3 hónapot bezárólag.Nagyon nem jött össze nekem semmi,se munka hely se tanulással kapcsolatos lehetőség ,konkrétan tényleg semmi se jött össze és nagyon nullán vagyok lelkileg emiatt.Lehet hogy ezt akarom rá kivetíteni ? Vagy hogy ez kihatással van a gondolkodásomra ? És sajnos nagyon durva érzelmi ingadozásaim vannak egy ideje. van olyan nap amikor csak sokszor nézek ki a fejemből és gondolkodok a múltamon. van olyan amikor dühös vagyok belül nagyon a régi döntéseimért.van amikor nem érzek semmit....És ezek évek után most jöttek ki. és nagyon rosszkor :( .És abban a reményben írtam ide. hátha valakinek volt már hasonló szituációja . <3
2019. szept. 20. 02:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Szeretem és nem akarom elhagyni *


Csak már este van és nem tudtam figyelni mit írok :D

2019. szept. 20. 02:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj 20éves vagy. Még nem tapasztaltad meg az élet komolyabb oldalát, és a felelősség vállalás is kimaradt. Hisz van egy lány akiért felelősséget vállalsz vmilyen szinten. Bár a tanulás is a te felelősséged és kötelezettséged lett volna.

Eddig csak a laza életet ismered: buli ivás tanulgatás kondizás..

2019. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ez így van. nagyon kevés dologért vállaltam felelősséget . És most itt van ez a helyzet. De tudom,és érzem belül.Hogy ha valakiért igenis áldozatot akarok hozni és felelősséget vállalni az ő,mert tényleg nem találok még egy ilyen odaadó szeretet teljes lányt. És kiakarok mellette tartani legyen bármi. Csak nagyon fura hogy a "pillangó a gyomromban" effektust már nem érzem. csak....szeretem. De így a szép nem? :) mert ha mindig a pillangókat keresné az ember.Akkor szerintem egyedül halnánk meg .
2019. szept. 20. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fél év (pláne első szerelemnél) elég kevés idő ahhoz hogy ne érezd a pillangókat de most nem is ez a lényeg.

Szerintem inkább arról van szó hogy egyrészt mivel még nem vállaltál komoly felelősséget, kezded érezni annak a súlyát hogy most igenis kell, mert ha nem veszed komolyan elveszíted akit szeretsz.

A másik meg ha vannak belső problémáid, kudarcaid, nem jött össze a tanulás, munka stb. az nyilván rányomja a bélyegét a hangulatodra. Magadra is koncentrálj, igyekezz összeszedni magad minden téren, mert a rossz lelkiállapit egyéb problémák, tönkre tehetik a kapcsolatot, ha a másikra vetíted ki a sikertelenségedet.

Próbáld összeszedni magad, figyelj oda magadra is, mert az is fontos.

2019. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi. Nagyon szépen köszönöm a tanácsot :D <3
2019. szept. 20. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!