Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a szex, előjáték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a szex, előjáték közbeni pukiról?

Figyelt kérdés

Régebben a nénikém mesélte hogy az új párja pukizott szex közben, alig akartam elhinni hogy ilyen létezik.

Viszont jelenlegi párom (egy ideje együtt vagyunk) szex után mindig lemegy nyili-nyalizni, és már 2x is megtörtént hogy hatalmasat fin*ott közben . De tényleg akkorát, hogy beleremegtek az ablakok. Annyira illúzió romboló volt, hogy elment a kedvem az egésztől. Volt hogy nekem is nagyon kellett pukiznom egy kiadós vacsi utáni szex közben, de nem lettem volna képes elengeni



2019. szept. 20. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

"lemegy nyili-nyalizni"


Ezt egyszer nyögnéd be és nem mennék le többet sehova.

2019. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
🤣
2019. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon lohasztó, de pont ilyen rossz, mikor beszorul a hüvelybe a levegő egy póznál és a következőnél jön ki..


Nem tehet róla senki, vedd úgy, mintha tüsszentett volna. Azt sem lehet mindig elfojtani.

2019. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha vele beszélnéd meg, hogy ne fingjon oda állandóan? Te vagy a paraszttal, nem mi.
2019. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 torkosborz ***** válasza:
Hú de irigylem a gondjaitokat!
2019. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!